Go getter 3 Pearson

Go getter 3 Pearson

Товарів у наявності: 7

Показано 1 - 7 з 7

Go getter 3 підручники та зошити для вивчення англійської мови від видавництва Pearson в Україні Київ

"Go Getter 3" - це продовження серії підручників для вивчення англійської мови як іноземної, які видавництво Pearson випускає для студентів різних рівнів знання мови. Цей підручник адресований студентам на рівні Intermediate і містить широкий спектр тем, що охоплюють граматику, лексику та навички мовлення.

Зміст підручника

"Go Getter 3" складається з 12 уроків, кожен з яких містить різні теми, що допомагають студентам розширювати свій словниковий запас та вдосконалювати навички мовлення. Уроки складаються з різних типів вправ, таких як читання, аудіювання, говоріння та письмо, що допомагають студентам засвоювати нові знання та вдосконалювати свої навички.

Кожен урок включає такі розділи, як:

  1. Lead-in - це вступний розділ, що містить питання, які допомагають студентам зосередитися на темі уроку та активізувати їхні знання.

  2. Vocabulary - цей розділ містить нові слова та вирази, пов'язані з темою уроку, які допомагають студентам розширювати свій словниковий запас.

  3. Grammar - цей розділ містить граматичні правила та вправи, що допомагають студентам засвоювати граматику англійської мови та використовувати її правильно.

  4. Skills - цей розділ містить вправи, що допомагають студентам вдосконалювати свої навички мовлення, такі як спілкування, діалоги, монологи та інші.

  5. Communication - цей розділ містить завдання, що допомагають студентам вивчати англійську мову через комунікацію та використовувати її у повсякденному житті, такі як обговорення теми з іншими студентами та вчителем, відповіді на запитання та інші.

  1. Review - цей розділ містить вправи, що допомагають студентам повторити матеріал, який вони вивчили в попередніх уроках.

Крім того, підручник містить такі розділи, як Writing та Reading, що допомагають студентам вдосконалювати свої навички письма та читання.

Купити підручник "Go Getter 3"

Підручник "Go Getter 3" можна купити в різних книжкових магазинах, а також замовити онлайн. Один з найбільш популярних інтернет-магазинів, де можна замовити цей підручник, - це "Оксфорд"

Ціна підручника "Go Getter 3" залежить від того, де його купувати та чи купуєте ви один екземпляр або оптом. У середньому вартість одного підручника становить приблизно 400-500 гривень. Однак, якщо ви купуєте підручник оптом, вартість може знизитися.

"Go Getter 3" є частиною серії підручників, що дозволяє студентам зосередитися на розвитку своїх знань та навичок мовлення на різних рівнях. Вчителі можуть використовувати цей підручник як основу для своїх уроків або як додатковий матеріал для занять зі своїми студентами.

Go getter 3 Pearson

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні