Family and Friends підручники

Family and Friends підручники

Товарів у наявності: 142

Показано 1 - 48 з 142

111

111

Family and Friends підручник книга зоши

(фемелі енд френдс київ україна)

Захоплення в напрямку англійської мови, відкриває величезні перспективи надалі, а також можливість підтримати діалог з безліччю цікавих людей. Так чому б не приступити до його вивчення з раннього дитинства. Саме в період, коли для дитини багато цікавого і вона володіє хорошою пам'яттю. У цьому вам допоможе курс з англійської мови від видавництва «Oxford University Press» 

Family and Friends призначений для діток початкової школи, має яскраве оформлення і безліч барвистих зображень, які роблять пізнання мови більш цікавим і захоплюючим. Заняття по даній програмі захоплять учня з кожним розділом і з кожним пройденим рівнем, і не дадуть йому скучити, перетворюючи навчання в своєрідну гру. Курс складається з 7 ступенів вивчення англійської мови і з кожним третій уроком перевіряється пройдений матеріал.

 

Займаючись по захоплюючій програмі з family and friends 1, 2, 3, 4, 5 купить киев (оксфорд фемели энд френдз), учень розвиває навички письма, читання і поступово опановує навичками розмовної англійської. Автором такого цікавого курсу є Naomi Simmons, експерт з великим стажем. Для зміцнення знань з граматики ви можете придбати підручники Grammar Friends, які підійдуть для першого і другого видавництв.

 

Компоненти курсу family and friends

Курс фемелі енд френдс складається з наступних компонентів - матеріалів, які доповнюють один одного:

  • Family and Friends Class Audio CDs (3) (диск с аудіоматериалами)
  • Family and Friends Class Book with MultiROM (книга-підручник для учня)
  • Family and Friends Teacher's Book (книга с матеріалами для вчителя)
  • Family and Friends Teacher's Resource Pack (допоміжні матеріали)
  • Family and Friends Workbook (рабочий зошит для учня)
 
 
 
 
 

Купити книги і підручники Family and Friends в інтернет-магазині "Oxford-Book" Київ Україна

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Family and Friends в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Family and Friends підручники