Beyond

Beyond

Товарів у наявності: 36

Показано 1 - 36 з 36

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги Beyond купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Beyond - курс для підлітків, що складається з 6 ступенів. Він розрахований на різні рівні знання мови, від А1 + (хорошого базового) до В2, порогового просунутого англійської. Але це не просто додаткові заняття для школярів: курс інтенсивний і розрахований на підготовку студентів до міжнародних іспитів.

Головна відмінність курсу - два ланцюжки відео, що доповнюють і переходять одна в іншу. Це дозволяє «оживити» сторінки книг і робить курс ближче і цікавіше молодому поколінню. Використання інтерактивного формату стимулює вивчення матеріалу, спонукає студентів спілкуватися і вивчати уроки в легкій, доступній формі без заучування.

Чому досвідчені педагоги вибирають Beyond

Курс придбав стрімку популярність завдяки новому, інтерактивному формату і «живим» урокам, які зачіпають саме ті проблеми і теми, які актуальні для підлітків. Так створюється відчуття «живого» спілкування, а учням набагато простіше і цікавіше обговорювати близькі їм теми.

Але і це не все. Ось тільки деякі переваги курсу, завдяки яким він став таким популярним:

  • Ретельні дослідження і планування програми. Її створювали лінгвісти та психологи з величезним досвідом. У простій ігровій формат вкладено тисячі годин праці вузьких фахівців, їх багаторічний досвід і знання.
  • Теорія та практика. У той час як в класичних школах викладають тільки теорію, даючи мінімум практичних уроків, курс дозволяє використовувати англійську мову в живому спілкуванні. Це стимулює швидке накопичення знань за принципом снігової кулі.
  • Кожен урок курсу не тільки навчає англійської. Він сприяє розвитку самоаналізу, заохочує критичне мислення, вчить вирішувати проблеми і соціальні питання. Також курс допомагає розвинути в студента широту поглядів і розуміння інших народів, повага до інших культур.
 

Що дає учням курс Beyond

Курс розроблений фахівцями таким чином, щоб розвинути максимальний рівень лінгвістичних навичок. Його перевага - в тому, що він дозволяє розвивати і більш широкі навички, такі як спілкування, переконання. Також з використанням курсу кожен студент навчиться самостійно розробляти стратегію навчання, що позитивно позначається на вмінні планувати в цілому.

Завдяки всебічній навчальній програмі Beyond дає студентам багато корисних соціальних навичок, які можна і потрібно переносити з галузі освіти в реальне життя.

Регулярне використання мультимедійних навчальних матеріалів в поєднанні з вправами для поліпшення навичок дозволяють всебічно охоплювати вивчення англійської. Так створюється гарантія того, що знання мови не буде однобоким, адже різні джерела дають різні знання. Мовне середовище, представлена в інтерактивному вигляді, відкриває доступ до захоплюючим заняттям, доступним на мобільних пристроях і ПК в будь-який час. Таким чином, студенти не просто виконують нудну домашню роботу, але активно беруть участь в процесі навчання, пізнаючи англійську мову на практиці.

Beyond