Business Builder

Business Builder

Товарів у наявності: 7

Показано 1 - 7 з 7

111

111

Ціна на підручники і книги Business Builder купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Business Builder - матеріали, створені для викладачів англійської. Це зручні книги, представлені в форматі для зручного копіювання. Це дозволить викладачеві як відривати окремі листи, так і копіювати їх, надаючи ресурси для учнів.

 Курс призначений для розвитку навичок ділової англійської. Він розроблений фахівцями з величезним досвідом і включає в себе живий досвід спілкування, наближає учнів до умов реального використання англійської.

Business Builder повинен стати невід'ємною частиною освітнього процесу для тих викладачів, які прагнуть передати учням повноцінний досвід спілкування в ділових умовах. Курс має ряд переваг:

  • Підходить як для спілкування один на один з учнем, так і для використання в групах.
  •  Може вивчатися дорослими студентами будь-якого віку, професії і сфери діяльності.
  • Підходить як доповнення до основного навчального курсу або в якості додаткового освітнього ресурсу.
  • Дає викладачеві можливість адаптувати ресурс для будь-якого рівня знань учнів.
  • Являє собою повний, завершений курс ділової англійської, який не вимагає доповнень або інших ресурсів.


 
Кому підійде Business Builder

Курс створений, в першу чергу, для отримання середнього рівня знань ділового спілкування англійською. Для поглибленого вивчення рекомендовані інші ресурси. Business Builder охоплює відразу кілька сфер: соціальний англійська, ділової телефонна розмова і співбесіду. Це дозволяє за короткий термін охопити максимальну кількість знань, а вже потім їх поглиблювати.

Кожна книга містить три навчальних частини:

  • Модулі 1-3: Соціальний мову, Телефонна розмова, Співбесіда.
  • Модулі 4-6: Дискусії та зборів, Ділове листування, Доповіді.
  • Модулі 7-9: Ділові презентації, Продукти компанії і спілкування з клієнтами, Ведення переговорів.
 

Кожен викладач оцінить курс Business Builder, незалежно від досвіду викладання. Кожен новий урок істотно розширює словниковий запас учнів, являє собою повний спектр живих комунікативних заходів.

Кожен урок збагачений підказками для викладача і ідеями, як збагатити урок, зробити його цікавим і пізнавальним. Оскільки кожен урок займає всього один лист, студенти зможуть легко відстежувати розвиток навичок навіть в стислі терміни. Гнучкість матеріалу дозволить їм використовувати його для індивідуального навчання або в групі. Легко копіюється формат дозволяє займатися за межами уроків, розвиваючи і доповнюючи знання.

Розроблені професіоналами, курси являють собою гнучкий матеріал. Це дає викладачеві повну свободу, дозволяючи використовувати уроки в будь-якому порядку, для будь-якого рівня знань учнів. Вузька спрямованість дозволяє навчати одночасно людей з різними знаннями англійської, розвиваючи лише навички ділового спілкування.

Business Builder

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні