Beste Freunde A1.1 Hueber

Beste Freunde A1.1 Hueber

Товарів у наявності: 25

Показано 1 - 25 з 25

111

111

Beste Freunde A1.1 підручники та зошити для вивчення німецької мови від видавництва Hueber в Україні Київ

Німецька мова відома своєю складністю, але водночас є однією з найбільш популярних мов в світі. Якщо ви тільки починаєте вивчати німецьку, то можливо вам стане корисною навчальна книга "Beste Freunde A1.1" від видавництва Hueber. Ця книга допоможе вам оволодіти основами мови та розвинути ваші комунікативні навички. У цій статті ми розглянемо особливості книги "Beste Freunde A1.1", а також її переваги та недоліки.

Огляд книги "Beste Freunde A1.1"

Книга "Beste Freunde A1.1" складається з 12 уроків та містить в собі багато цікавих завдань та вправ. Завдяки цьому підручнику ви зможете оволодіти базовою граматикою та лексикою німецької мови, а також розвинути навички читання, письма, аудіювання та говоріння.

Книга містить різноманітні вправи та завдання, які допоможуть вам засвоїти матеріал. Наприклад, в кожному уроці є частини, присвячені граматиці, лексиці, аудіюванню, читанню та письму. Також в книзі є багато ілюстрацій та картинок, що допоможуть зрозуміти матеріал.

Переваги книги "Beste Freunde A1.1" від видавництва Hueber очевидні і важливі для кожного, хто вивчає німецьку мову на початковому рівні. Ось декілька з них:

 1. Цікаві завдання та вправи. У книзі містяться різноманітні завдання, що допоможуть вам засвоїти матеріал із задоволенням. Вони включають у себе різні типи вправ, такі як граматичні, лексичні, аудіювання, читання та письмо. Виконуючи їх, ви зможете розвинути всі аспекти мови та отримати навички, необхідні для розмовного спілкування.

 2. Багато ілюстрацій та картинок. В книзі "Beste Freunde A1.1" є багато яскравих ілюстрацій та картинок, що допоможуть вам зрозуміти матеріал легше та швидше. Вони доповнюють завдання та створюють приємну атмосферу під час вивчення мови.

 3. Чіткий та логічний курс. Курс "Beste Freunde A1.1" структурований таким чином, що ви можете легко зрозуміти послідовність та логіку вивчення матеріалу. Він побудований таким чином, що дає можливість засвоїти мову поступово та систематично.

 4. Призначений для самостійного вивчення. Книга "Beste Freunde A1.1" може використовуватись як у класі, так і в домашніх умовах для самостійного вивчення. Вона містить відповіді на завдання та тестові завдання на кінці книги, що дозволяє вам перевірити свої знання та навички.

 5. Доступність та зручність. Книгу "Beste Freunde A1.1" можна придбати в Україні на сайті https://oxford-book.com.ua/uk/2537-beste-freunde-a11-h

Підручник "Beste Freunde A1.1" містить наступні компоненти:

 1. Kursbuch Книга для учня: основна частина підручника, яка містить всі необхідні розділи, завдання та вправи для засвоєння матеріалу.
 2. Arbeitsbuch робочий зошит: допоміжний компонент, який містить додаткові вправи та завдання для закріплення та поглиблення знань.

 3. Аудіо-диски: містять аудіо записи текстів, завдань та вправ з книги для учня та робочого зошиту.
 4. Lehrerhandbuch Книга для вчителя: містить розгорнуті плани уроків, рекомендації щодо проведення занять та відповіді до всіх завдань та вправ.

Всі ці компоненти допоможуть вчителю та учневі ефективно працювати з матеріалом підручника та досягти бажаних результатів в навчанні німецької мови.

Нижче наведені відповіді на деякі найпоширеніші запитання щодо книги "Beste Freunde A1.1":

 1. Чи можна використовувати цю книгу самостійно для вивчення німецької мови?

Так, книгу "Beste Freunde A1.1" можна використовувати для самостійного вивчення німецької мови. Книга містить відповіді на всі завдання та вправи, тому ви можете перевіряти свій прогрес самостійно.

 1. Чи є ця книга підходящою для дітей?

Так, книга "Beste Freunde A1.1" може бути використана для дітей, оскільки містить велику кількість ілюстрацій та картинок, що сприяє легшому засвоєнню матеріалу.

 1. Чи потрібно мати попередній досвід у вивченні німецької мови для використання цієї книги?

Ні, книга "Beste Freunde A1.1" призначена для початківців, тому не потрібен попередній досвід у вивченні німецької мови. Книга містить прості та зрозумілі пояснення та завдання, що дозволяє почати вивчення мови з нуля.

 1. Чи є ця книга частиною серії підручників для вивчення німецької мови?

Так, "Beste Freunde A1.1" є першою книгою з серії підручників для вивчення німецької мови "Beste Freunde", рівень A1.1.

Beste Freunde A1.1 Hueber