Campaign English for the Military

Campaign English for the Military

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Campaign English for the Military купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Campaign English for the Military - курс, що складається з 3 рівнів складності. Він був розроблений спеціально для військовослужбовців, яких цікавить спеціалізована англійська в своїй області. Курс підходить для військових, які беруть участь в міжнародних операціях, що вимагають поглиблених спеціальних знань англійської. Повний його проходження дозволить брати участь у міжнародних навчаннях, врегулювати військові конфлікти, укладати мирні договори.

Курс розроблений фахівцями-лінгвістами з урахуванням специфіки роботи військових. Він не містить зайвої інформації, тільки вузькоспеціалізовані уроки англійської. Це дозволяє швидко навчатися, не відволікаючись на інші теми.

Повний курс включає в себе:

  • - 3 CD-диска CAMPAIGN;
  • - книга практичної граматики, CAMPAIGN 1;
  • - STUDENT'S BOOK, CAMPAIGN1-3;
  • - TEACHER'S BOOK, CAMPAIGN1-3;
  • - WORKBOOK з CD-матеріалом, CAMPAIGN 1-3;
  • - Матеріали для перевірки знань CHECK YOUR VOCABULARY.


Campaign English for the Military повністю задовольняє потреби в повноцінному англійською для військових операцій, надання гуманітарної допомоги та спілкування в мирний час. Його вивчення дозволить проводити переговори, знаходити спільну мову зі службовцями будь-якої країни.

Чому курс Campaign English for the Military підходить військовим

Він був розроблений спільними силами Союзу англомовних країн і Британської ради. Глибокі та всебічні знання вчених-лінгвістів перенесені в площину вивчення англійської спеціально для військових.

Ось основні переваги курсу:

  • - Гнучка програма, готова до адаптації. Це дозволяє використовувати курси будь-якої довжини і пристосуватися до дуже стислим термінам вивчення.
  • - Практичний підхід. Нічого зайвого, тільки переданий військовими навик «живого» англійської мови для конкретної мети.
  • - Справжні теми. Теми для вивчення взяті з реальної військової практики. Їх вирізали з контексту міжнародних військових кампаній, включаючи роботу НАТО і ООН.
  • - Підходить і для вчителів - не військові.
 

У розробці також брали участь офіцери британської та американської армії, що дозволило звузити уроки до спеціальних знань і об'єднати їх в єдиний англійський без відмінностей в країнах. Перевірка була проведена іспанськими і французькими офіцерами з досвідом міжнародних військових операцій. Їх позитивна оцінка курсу - найкращий доказ того, що він дійсно відповідає потребам військових в питанні вивчення англійської для міжнародної роботи. Також втручання військових дало найбільш повну, сучасну картину їх спеціалізованої англійської. З ними курс став справжнім відображенням сучасної військової життя.

Курс розроблений, головним чином, для сухопутних військ. Проте, він підходить для отримання базових знань і іншими воском, однак в такому випадку вимагає додаткового поглибленого вивчення. Функціональні матеріали створені як універсальні уроки англійської для всіх військових світу.

avtweb