Captain Jack

Captain Jack

Товарів у наявності: 25

Показано 1 - 25 з 25

Ціна на підручники і книги Captain Jack купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Captain Jack - трирівневий курс, розрахований на найменших учнів. Його використовують для навчання дітей 3-6 років з базовим знанням англійської, але курс відмінно підійде і для малюків, які тільки починають свій шлях вивчення іноземної мови.

Курс створений таким чином, щоб викладачам було легко планувати кожен новий урок. Він містить зручні підказки і просту структуру, яка дозволить утримати увагу наймолодших учнів.

Основні переваги курсу оцінять і викладачі, і учні. це:

  • - Універсальні сюжети-історії, які підходять для будь-якої педагогічної ситуації.
  • - Гнучкі уроки, що дозволяють адаптувати курс для будь-якої кількості учнів.
  • - Живі цікаві персонажі, які утримають увагу малюків.


Головний в цьому курсі - папуга на ім'я Капітан Джек. Саме він проведе дітей через численні пригоди і допоможе вивчити англійську мову, граючи. Крім того, курс допомагає розширити знань дітей про навколишній світ, показати його масштаби і стимулювати цікавість у вивченні інших предметів.

Живе спілкування та захоплюючі персонажі - запорука того, що юні учні підвищать впевненість в собі, відгострять навички спілкування, отримають глибокий досвід соціальної взаємодії. Уроки «Мій світ» ілюстровані справжніми фотографіями барвистих місць планети і флеш-картками для практичного вивчення мови. Як бонус Captain Jack дає дітям базові навички математики, мистецтв і географії.

Характеристики курсу Captain Jack

Курс містить спеціальні форми, які дозволять викладачеві створювати повноцінні історії і «оживляти» персонажів. Кожна історія співвідноситься з реальним життєвим досвідом юних учнів, розвиває їх соціальні навички, навчає виходів з конфліктних ситуацій.

У навчальний комплект курсу входить:

  • - Студентська книга і Multi-ROM;
  • - Книги для вчителя Teacher's Notes;
  • - Інтерактивні вправи MULTIMEDIA PACK;
  • - Словник;
  • - Флеш-карти для вивчення мови;
  • - Додаткові вправи.
 

Емоційна насиченість курсу стимулює інтерес учнів і стимулює самопізнання. Діти вчаться розпізнавати свої і чужі емоції, розуміти і виражати їх належним чином.

Як бонус для викладача курс містить безліч додаткових ресурсів, що стимулюють інтерес учнів і полегшують процес вивчення мови. Окремі завдання вимагають від учнів зіставлення об'єктів, виділення головного і складання послідовності. Це дозволяє розвивати моторику, покращує когнітивні навички дітей. І все це - з урахуванням того, що діти відчувають себе справжніми учасниками пригод, вивчають мову, граючи.

Для занять у класі викладач може використовувати книгу-розворот формату А2, яку буде видно навіть з далеких рядів. Щоб заманити маленьких студентів, курс містить спеціальний скриню скарбів - це картонна коробка зі словами-скарбами, яка поповнюється зі словниковим запасом учнів.

Курс також містить спеціальну записну книжку для батьків. Це дозволяє закріплювати знання мови малюками за межами класу і виконувати домашнє завдання, навіть якщо батьки не знають англійської.

Captain Jack