Check Your Vocabulary

Check Your Vocabulary

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

111

111

Ціна і відгуки на підручник Check Your Vocabulary купити книги Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Check Your Vocabulary - курс граматики, для учнів старших класів та студентів, в який входять підручники та практичні посібники, створені популярним автором Девідом Портером. Серія навчального курсу включає наступні посібники:

1. Academic English - це книга, мета якої допомогти студентам вивчити загальну лексику англійської мови. Містить вправи, які допомагають вивчати і практикувати словниковий запас, необхідний для академічних цілей - ідеально підходить тім'я, кому необхідний базовий нетехнічний словник, щоб вивчати будь-який предмет в коледжі і університеті.

2. Check You Vocabulary for FCE - збірник вправ для студентів рівня Upper-Intermediate, що містить завдання з вивчення лексики для отримання сертифікатів FCE і CAE. Збірник можна застосовувати, як додатковий матеріал в оволодінні англійською на більш високому рівні.

3. Check You Vocabulary for IELTS - робочий зошит для готуються до іспиту англійської мови по Міжнародній системі тестування (IELTS). Містить вправи, які допомагають навчати і розвивати словниковий запас, пов'язаний з тестом. Відповідає рівнями підготовки від A2 Elementary до B2 Upper-Intermediate.

4. Check You Vocabulary for PET - навчальний посібник, призначений, щоб допомогти студентам на рівні нижче середнього поліпшити словниковий запас для популярного іспиту з ПЕТ (попередній тест з англійської мови).

5. Check You Vocabulary for TOEFL - книга надає ресурс студентам для успішної здачі іспиту TOEFL (тест англійської мови як іноземної) для не носієм, який є вимогою при вступі більше 6000 університетів у 100 країнах світу.

6. Check You Vocabulary for TOEIC - навчальний посібник для не носієм мови, які бажають розширити мовні навички під час підготовки до тесту з англійської для міжнародного спілкування (TOEIC).

Ключові особливості Check Your Vocabulary:

  • Ідеальне доповнення для роботи в класі або самостійного вивчення.
  • Посібники створені за допомогою розвиваючих вправ, включаючи такі, як заповнення прогалин, зіставлення слів, а також словесних ігор, головоломок і вікторин.
  • Простий у використанні формат з чіткими інструкціями і ключем відповіді в кінці.
  • Охоплюють загальний і тематичний словник, а також граматику, використання англійської мови, розуміння, вимова і правопис.


Екзаменаційні вправи забезпечують впевненість студентів при здачі відповідного іспиту.

Check Your Vocabulary

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні