First Friends

First Friends

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

Книги First Friends

Дворівневий курс для дошкільнят, який навчає розпізнавати звуки англійської мови, слова, а також вчить сімейним цінностям. Завдяки забавним і барвисто ілюстрованим завданням, уроки проходять весело і ефективно. First Friends робить перші кроки до вивчення англійської мови цілеспрямованими і захопливими.

Веселі персонажі в кожному уроці роблять процес вивчення мови захоплюючим і цікавим.

Ключові характеристики:

  • регулярні повторення, що дозволяють одушевити мову
  • забавні персонажі, які мотивують до вивчення мови
  • робота над вимовою, в кожному розділі
  • незабутні пісеньки знайомлять зі звуками англійської мови
  • одна сторінка - один урок


Activity Book (робочий зошит) - дзеркально відображає підручник, 1 сторінка - 1 урок. Містить завдання для зміцнення знань і пройденого за підручником матеріалу.

Teacher's Book (Книга для вчителя) - включає в себе рекомендації для супроводу уроку, матеріали для копіювання та додаткові завдання.

Teacher's Resource Pack - допоміжні матеріали для вчителя (постери, картки, фотографії).

Class Audio CD - аудіоматеріал для застосування на уроці.

Купити підручники First Friends в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники First Friends в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

First Friends