Macmillan Books for Teachers

Macmillan Books for Teachers

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

111

111

Ціна на підручники і книги Macmillan Books for Teachers купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Macmillan Books for Teachers - серія книг, розроблена для розвитку навичок викладачів англійської. Курс підійде як для початківців вчителів, так і для викладачів зі стажем. Першим він допоможе створити власну надійну викладацьку базу, другим - доповнити та розширити уроки.

Macmillan Books for Teachers - універсальний курс, відповідний для всіх вчителів незалежно від мови викладання. Він був випробуваний і отримав позитивні відгуки від вчителів Азії і Європи. Це робить методичні матеріали універсальним засобом підтримки та доповнення стандартного освітнього процесу, якого часто недостатньо для хорошого знання мови.

Це не просто методичка для викладачів. Це повноцінний курс, що охоплює всі аспекти викладання. Він включає як перевірені методи від досвідчених вчителів, так і нововведення, що дозволяють йти в ногу з часом і юними учнями. Серія оснащена практичними порадами і готовими техніками викладання. Кожна з них напряму на рішення реальних проблем викладання і дозволяє піднятися на новий рівень навчання. Кожен рада курсу - це відображення реального досвіду його творців і результат наукових досліджень в сфері освіти.

Ким і для кого створена серія

Творець і редактор курсу, Едріан Андерхилл, - досвідчений і відомий викладач. Він пройшов шлях від викладання до консультування своїх колег для підвищення і вдосконалення навичок. Разом з колегами з усіх країн світу він розробив повноцінну програму допомоги для юних і досвідчених викладачів. Це вилилося в ряді практично цінних книг, які підходять для різного етапу кар'єри вчителів.

У навчальний комплект курсу входить:

  • - Корисні поради вчителям від учнів в книзі Children Learning English;
  • - Практичні мотиваційні заняття Discover English;
  • - Введення в фонологическую систему англійської мови Sound Foundations;
  • - Граматика і читання Teaching English grammar і Teaching reading skills;
  • - Завдання та практичні ідеї Uncovering clil, eap, grammar.
 

Серія Macmillan Books for Teachers універсальна, вона однаково добре підійде для викладачів ВНЗ, шкіл або для репетиторів. Якщо у вас коли-небудь виникали питання про викладання, відповіді ви знайдете тут. В курсі зібрані сучасні методи викладання, застосувавши які, ви помітите результат дуже швидко. Уроки стануть більш ефективними, учнів буде простіше залучити і створити ефект «живого» англійського. Занурення в таке середовище з використанням сучасних методик дозволяє швидко вивчати англійську і поповнювати словниковий запас.

Автори книг щиро вважають, що в навчанні є щось особливе. Величезний накопичений досвід викладання і академічний підхід дозволили пронизати кожну сторінку відповідальністю за освіту учнів. Це не просто практичний посібник, воно містить масу методично точних вказівок і, що ще важливіше, стає для викладачів джерелом натхнення і нових, свіжих ідей.

Macmillan Books for Teachers

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні