Communicate

Communicate

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Ціна на підручники і книги Communicate купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Communicate - повноцінний відеокурс, призначений для дорослих, які вивчають поглиблений англійська. Він створений, в першу чергу, для рівня знань B1 і ідеально підходить для збагачення досвіду «живого» англійського.

Курс дозволить вивчити англійську для повсякденного спілкування, розмов з колегами, комфортних подорожей або навчання. Його основне завдання - зміцнити впевненість при використанні англійської мови, розвинути вміння розуміти живу англійську мову і говорити на цій мові.

Переваги курсу:

  • - 90 сторінок «живих» вправ на різні теми;
  • - кожен розділ містить пункти для перевірки отриманих знань;
  • - повноцінні списки активних і широко застосовуваних лексичних одиниць;
  • - мовні вправи представлені в трьох видах: опису по фото, усні презентації та проектна робота.


Курс спілкування Communicate

Курс складається з двох компонентів ретельно розроблених відеопрограм, спрямованих виключно на підвищення навичок аудіювання і живої розмовної мови. Кожне відео не просто підвищує навички розмов, але і дають велику практику у вирішенні повсякденних завдань живого спілкування. Це в основному такі сфери, з якими ми стикаємося щодня: це особиста сфера, спілкування з начальством і колегами, англійська в публічному і соціальному контексті.

Курс включає в себе:

  • - Книги зі списком уроків class book;
  • - CD і DVD матеріали;
  • - матеріали для викладача Teacher's multirom.


Розроблений з урахуванням потреб сучасних учнів, курс насичений сюжетами, повністю відображають інтереси сучасних людей. Кожне відео розроблено з усією ретельністю, збагачує навички спілкування та навички вирішення соціальних питань.

Цілі курсу Communicate

Основна мета курсу - розвиток навичок комунікації і успішного спілкування. Спеціально для цього він містить списки активної лексики з поширеними виразами, стійкими словосполученнями і фразовими дієсловами. Кожна книга включає в себе DVD-додаток з повноцінними сюжетами, записами живої мови з міжнародних іспитів.

Крім уроків для учнів, курс містить частини для викладачів. Це замітки для створення повноцінного процесу навчання, відповіді до вправ для закріплення навичок. Додатково курс містить аудіофайли та їх текстовий варіант для розширення навчальної програми.

Всі разом це дозволяє всебічно підійти до освітнього процесу. Це відмінне доповнення до основного процесу освіти, яке дозволяє збагатити і освоїти живу мову, зробити англійську мову повноцінним.

Методика навчання дозволяє інтегруватися в мовне середовище, отримати навик живого спілкування в класі. Викладачі можуть як використовувати готові уроки цілком, так і брати з них частини або черпати нові ідеї для збагачення викладання. Ці курси стануть чудовою базою для викладання учням з початковим або середнім рівнем знань. Гнучкість курсу дозволяє його адаптувати для будь-якої освітньої сфери, від школи до роботи репетитора.

Communicate

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні