Destination

Destination

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

111

111

Ціна і відгуки на підручник Destination купити книги Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальні посібники Destination - сучасний трирівневий курс з вивчення англійської мови, призначений для учнів старшої школи. Чудово підходить для студентів середнього, вищого середнього або просунутого рівня. Навчальні плани даної серії книг засновані на рівнях В1, В2, С1 і С2 рамкової шкали Ради Європи, а вправи орієнтовані на виконання завдань для відповідного іспиту на кожному рівні.

Матеріал книги Destination розбитий на окремі ступені:
1.Destination B1 - початковий щабель курсу, яка відповідає рівню Pre-Intermediate і дає підготовку до екзамену PET. Книга містить 28 граматичних і 14 словникових блоків, що охоплюють широкий спектр типів вправ, включаючи ті, які зустрічаються в ПЕТ. Видання містить ключ відповіді і сім додаткових фотокопіруемих тестів.

2. Destination B2 - підручник з граматики та лексики на рівні Upper-Intermediate B2, для студентів, які готуються до здачі іспиту, наприклад, Cambridge FCE, або прагнуть до участі в IELTS 5. Ця книга містить сучасну навчальну програму, засновану на рівні B2 ( Vantage) структури Ради Європи. Корисний довідковий розділ включає глосарій, фразові і модальнідієслова, словосполучення і фрази, шаблони слів, словотвір і відмінності між англійською мовою США і Великобританії. Містить 28 граматичних і словникових блоків.

3. Destination C1 & C2 - це граматика і словник для всіх просунутих студентів, які готуються до здачі будь-якого іспиту рівня C1 і C2: наприклад, Кембридж CAE і Кембридж CPE.

Ключова особливість курсу Destination:

  • 26 блоків з чергуються граматичними і словниковими одиницями;
  • тести для перевірки прогресу;
  • уявлення і систематична практика всіх основних граматичних, лексичних областей і словникового запасу, необхідних для іспитів рівня С1 і С2;
  • чіткі і всеосяжні презентаційні таблиці;
  • широкий спектр вправ, включаючи ті, які можна знайти в основних іспитах рівня С1 і С2;
  • сильний акцент на перегляді і консолідації;
  • корисний довідковий розділ, що включає словниковий запас конкретної досліджуваної теми, фразові дієслова, шаблони фраз і словосполучень, ідіоми і словотвір.
  • розділ With Key включає повний ключ відповіді і фотокопіруемие ревізійні тести.
 

Серія Destination - це ідеальні підручники з граматики для студентів, які готуються до іспитів.

Destination

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні