Effective Reading

Effective Reading

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги Effective Reading купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Курс Effective Reading спрямований спеціально на розвиток навичок читання. Його використовують для учнів з впевненим базовим знанням англійської мови. Курс складається з 4 рівнів, кожен з яких розбитий на кілька різних тем.

Читання може здатися не найважливішою частиною вивчення іноземної зика. Але насправді професійні викладачі приділяють йому багато уваги, особливо на середніх і високих рівнях знань. Воно дозволяє розвивати словниковий запас, вчить правильного вживання оборотів і розширює знання стійких фразеологізмів.

Effective Reading розроблений фахівцями-лінгвістами для відточування навичок читання. Він включає в себе результат багаторічних досліджень навичок читання у різних учнів. Це дозволило розробити універсальний, але ефективний курс підвищення компетенції в області читання.

Курс показує високу ефективність завдяки багатогранній роботі над знаннями. Це і спеціальні мотиваційні текс, і велика практична частина, що включає словникову роботу. Це допомагає відточити навички як юних студентів, так і дорослих учнів, які бажають стати хорошими читачами.

Як правило, курс читання використовують учні, які вже володіють достатньою практикою і навичками в області особистого спілкування і бажають поглибити знання англійської.

З чого складається курс Effective Reading

Кожна книга курсу містить 12 окремих, завершених блоків. Кожен з них охоплює окрему тему і розвиває навички читача. Крім збагачення словникового запасу і вміння читати, він розвиває швидку і грамотну мову. Кожен рівень доповнений повноцінним розповіддю, які дозволить поглибити і закріпити отримані знання та отримати моментальну практику читання.

Особливості курсу Effective Reading:

  • - 12 окремих тем для вивчення;
  • - ретельно розроблений словниковий запас;
  • - розповіді в кінці курсів, що дозволяють зосередитися на читанні і розширити практику;
  • - спеціальні сторінки для оцінки результату учнів в кінці кожного блоку;
  • - замітки для викладача, доступні для онлайн-завантаження.
 

Проходження курсу піднімає знання читання від рівня початкової школи до впевненого рівня вище середнього. Спирається на багаторічні дослідження, курс повністю задовольняє потреби учнів у словниковому запасі і практиці. Також він допомагає викладачам знайти відповіді на питання оптимального способу навчання, дає старт для створення повноцінних уроків або стає доповненням до основного матеріалу.

Курс включає в себе:

  • - Книги Effective Reading рівнів 1-4.
 

Академічне читання, яке пропонує курс, потрібно розглядати не як пасивну діяльність, а як необхідну, важливу частину навчального процесу. Читання вимагає усвідомлених і чималих зусиль, розвиває розуміння зв'язків у мові і допомагає збагатити мовної запас. Але щоб воно було ефективним, важлива правильна стратегія читання. Саме її розробили фахівці, які створили Effective Reading.

Effective Reading