Підручники ділової англійської мови

Підручники ділової англійської мови

Товарів у наявності: 273

Показано 1 - 48 з 273

111

111

Підручники ділової англійської Business English в Україні Київ

Business English Skills - курс, створений на базі сотень реальних прикладів. Це дозволяє активно розвивати «живі» навички живого англійської мови в рамках ділового спілкування. Курс містить необхідні друковані видання з доповненням у вигляді інтерактивних матеріалів. Це відмінне рішення для людей, яким потрібна максимальна практика і швидке вивчення ділової англійської.

У навчальний комплект курсу входить:

  • - Курси ділової переписки Email English 2nd Edition;
  • - Курс спілкування і співпраці на DVD;
  • - Уроки ділових зустрічей з аудіо CD;
  • - Презентації англійською з DVD-доповненням;
  • - Уроки телефонної розмови з аудіо CD.


Курс Business English Skills будуть відмінним доповненням до основного курсу вивчення англійської. При вивченні з репетитором можна поєднувати курс з будь-яким підручником або в якості додаткового матеріалу.

Business English Skills використовує реальні теми розмов, взяті з контексту справжнього, живого спілкування. Ця продуманість робить курс ідеальним для зайнятих людей, які хочуть витрачати вільний час на поліпшення мовних навичок: вдома, в офісі або в подорожах.

Особливості курсу Business English Skills

Учні часто порівнюють ESP і ділова англійська. Насправді це порівняння суперечливо, адже ESP містить технічні та вузькоспеціалізовані терміни, характерні і для ділового спілкування. Так, неможливо уявити роботу в промисловості, юриспруденції або медицині без спеціальних термінів. А це вимагає унікального навчання, що включає живі ділові практики і процедури. До того ж у цих двох практик одна мета - вивчення англійської для комфортного спілкування в рамках роботи.

Навички, які отримує студент Business English Skills:

  • - Навички ділового розмови. Це особисті зустрічі, телефонні розмови, переговори і презентації.
  • - Туристичний ваучер: листування, протоколи та звіти, замітки, факси і інше.
  • - Спільна діяльність: фінанси і маркетинг, адміністрування та управління персоналом.


Business English Skills для викладання

Викладання англійської переслідує відразу кілька цілей. Це як розвиток мови і словникового запасу, так і збагачення ділового стилю і типових навичок спілкування на роботі. Особливо це актуально для студентів, що володіють навичками ділового спілкування рідною мовою: часто вони переносять типові звички на іноземну мову, а це неприпустимо. Різниця в стилях величезна, і її підкреслення дуже важливо для ведення бізнесу з іноземними колегами.

Ділова англійська не вимагає такого великого досвіду, як викладання ESP. Досить інтересу до англійської в сфері бізнесу. Крім того, викладання ділової англійської дає можливість вчителям отримати стільки ж корисної інформації, скільки і учням.

Курс розроблений таким чином, що однаково добре підходить як для індивідуальних, так і для групових занять. З ним можна розробити як короткий тренінг на 5-7 днів, так і поглиблений курс терміном до 10 тижнів.

Підручники ділової англійської мови