English for Law Enforcement

English for Law Enforcement

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги English for Law Enforcement купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English for Law Enforcement - курс, розрахований на працівників правоохоронних органів. Він створений для відточування навичок англійської в рамках роботи поліції. Курс багатогранний, і включає в себе уроки для співробітників митниці і поліції, жандармів та інших фахівців.

Кожен урок - частина реального досвіду правоохоронних органів. Теми взяті з контексту реального спілкування носіїв мови, що дозволяє повністю поринути в середу і вивчити спеціальні терміни в короткі терміни.

English for Law Enforcement створений як доповнення до основного процесу навчання. Його перевірили фахівці-правоохоронці з Великобританії, Німеччини, Іспанії. Це люди, що володіють реальним досвідом роботи з англомовними колегами. Кожен фахівець вніс свою лепту в розвиток курсу, що дає учням унікальну можливість поринути в тему цілком.

Що включає в себе курс

Курс English for Law Enforcement охопив найважливіші аспекти повсякденної роботи поліцейських, включаючи зупинку і обшук злочинця, контроль поведінки натовпу, офіційні заяви та багато іншого.

Він допоможе заповнити прогалини в словниковому запасі в сфері роботи. Таким чином, студенти підвищать навички англійської в цілому і отримають можливість працювати з іноземними колегами без мовного бар'єру.

Програма піднімає рівень знань учнів з початкового А2 до рівня В1, або вище середнього. Цього достатньо для початку роботи і подальшого поглиблення знань в процесі живого спілкування.

У навчальний комплект курсу входить:

  • CD-диск з мультимедійними матеріалами;
  • Книга учня Student book;
  • Робочий зошит учителя Teacher's Book.


Компакт-диск - невід'ємна частина навчання, він містить багату словникову і граматичну практику, необхідну для професійного вивчення мови. Це дозволяє створити інтенсивний індивідуальний курс з повноцінними тренуваннями англійської мови в контексті живого спілкування.

Переваги курсу English for Law Enforcement

Кожна графа курсу проводить відмінність між британським і американським англійським, дає широке розуміння різних стилів мови. Це дозволяє розширити діяльність і співпрацювати з колегами по всьому світу, відточуючи знання і отримуючи неповторний досвід.

Початок кожного блоку містить чіткі цілі навчання, допомагає поставити тимчасові рамки і досягти оптимальних результатів в короткі терміни. В кінці блоків представлені питання для перевірки отриманих знань та оцінки прогресу. Це дозволяє використовувати курс для самостійного вивчення і підвищення навичок. Проте, він відмінно підходить і для роботи репетиторів і викладачів. Він дозволяє як вивчити англійську тільки в сфері правоохорони, так і стає відмінним доповненням до базового вивчення англійської.

Курс English for Law Enforcement отримав престижну премію Девіда Райлі за інноваційний підхід в бізнесі в 2009 році.

English for Law Enforcement