Get Ready

Get Ready

Таблицею
Списком

Книги Get Ready 

Двоступінчастий курс англійської мови, призначений для дітей 5-7 років, які не знають латинський алфавіт. Закладає фундаментальні знання англійської мови перед початковою школою, виробляє у учнів базові навички та вміння пов'язані з мовою і мовленням, спонукає до пізнання англійської. Даний курс розроблений з урахуванням психологічних особливостей дітей в ранньому віці, завдяки чому мотивує до вивчення англійської, а також до формування індивідуальних характеристик. Використання Get Ready в поєднанні з Get Set Go! стане вірним і ефективним рішенням.

Ключові характеристики:

  • фундаментальні знання англійської мови
  • дає базовий словниковий запас і невелику кількість корисних виразів
  • вчить алфавіту і цифрам, також знайомить з основами читання та письма
  • забавні ігри, пісеньки і віршики не залишать учня байдужим
  • цікавий для дітей, легкий для викладання

Get Ready Teacher's Book містить рекомендації щодо ефективного проведення занять з курсу
завдання зошита розвивають логічне мислення і розвивають навички усного читання

Купити підручники Get Ready в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Get Ready в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb