Global підручники

Global підручники

Товарів у наявності: 36

Показано 1 - 36 з 36

111

111

Global підручники англійської мови від видавництва Macmillan в Україні Київ

Global - курс, що складається з 6 рівнів. Він призначений для студентів вищих навчальних закладів та дорослих, що бажають підвищити навички в області англійської. З ним учні розширять свої знання як повсякденного, так і професійного спілкування в різних областях.

З чого складається курс Global

Щоб підтримувати інтерес учнів, курс містить теми, актуальні для сучасного світу. Серед них - повсякденні розмови, спілкування з колегами, подорожі, розмова з продавцями в магазині і багато іншого. Це дозволяє підтримувати високу мотивацію студентів, адже вони вивчають «живий» мову, який знадобиться їм щодня.

Курс включає в себе:

- Книги для використання в класі Class Book;

- Електронні матеріали Eworkbook;

- CD-диски із записом живого мовлення носіїв в різних контекстах;

- Книги для викладача Teacher's Book з докладним планом уроків;

- Книги активної роботи з перевіркою знань Workbook With Key.

Курс доповнений електронною зошитом для активної роботи. Завдяки їй у учнів є можливість засвоювати матеріал самостійно, без допомоги викладача, що особливо актуально для дорослих учнів. Global містить аудіо-записи розмов носіїв мови. У ньому зібрані найбільш поширені мовні кліше, стандартні мініатюрні діалоги в побутових ситуаціях. Електронні матеріали доступні для використання в мобільних пристроях, що дозволяє закріпити отримані знання та навички.

Кому підійде курс Global

Global містить бесіди, взяті з контексту цілком реальних ситуацій. Використання навичок носіїв мови дозволяє учням заглибитися в вивчення, відчути на власному досвіді живу мову.

Окремий розділ курсу створений для підвищення навиком соціальних взаємодій в звичних ситуаціях. Він дозволяє відточувати такі навички:

- загальна побудова бесіди;

- типові ситуації в подорожах: спілкування в готелі, ресторані;

- спілкування по телефону;

- ділові переговори і презентації;

- участь в дискусіях.

Книга для роботи містить 10 розділів по 2 теми в кожному. Таке дроблення дозволяє швидко засвоювати окремі теми, а потім об'єднувати отримані знання в одне ціле. В кінці розділу є матеріали для перевірки отриманих знань і ключі до них. Це зручно і для самостійного вивчення, і для організації уроків у ВУЗах.

В основу тем для читання покладені класичні твори, які є еталоном англійської мови. Це дозволяє розширити знання мови в його ідеальній формі, істотно розширює словниковий запас. Також в теми включені зразки письмових робіт, в тому числі - ділового листування. Це допомагає пізнати структуру тексту, поліпшити стилістику.

В розділ Functional Language включені як класичні мовні звороти, так і повноцінні стратегії поведінки під час розмови. Це покращує не тільки навички англійської, а й навички живого спілкування в цілому.

Курс також містить пізнавальний матеріал про різні культури з порівняльним аналізом, що додатково розширює кругозір.

Global підручники