Grammar Goals

Grammar Goals

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги Grammar Goals купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Grammar Goals - універсальний курс граматики, який можна використовувати з будь-яким курсом англійської мови, який викладається дітям в молодшій і середній школі. Шестирівневу серія містить граматичні конструкції, вправи, завдання в контексті добре знайомих тим, які повністю відповідають віковим інтересам дітей, пов'язаних з їх повсякденним життям, захопленнями, хобі.

Підручники мають чітку структуру, яка передбачає наявність розділів, відповідно до рівнів складності. Бронзовий, срібний і золотий - рівні, які допомагають як учням, так і викладачам аналізувати рівень знань і прагнути до досягнення нових висот. До основних характеристик курсу можна віднести:

Наявність дисків з інтерактивними вправами.
Наявність розділів, розвиваючих навички письма та аудіювання.
Лексичний матеріал подається в чіткому контексті, пояснення легкі і зрозумілі.
Курс розвиває критичне мислення, вміння організовувати самостійну роботу.
 

Комплектація передбачає наявність таких компонентів:

  • Підручник з дисками.
  • Книга для учителя з аудіо матеріалами на диску.Курс Grammar Goals складається з:

  • Посібників першого рівня, які розроблені для навчання учнів з нуля. Відповідають рівню знань Pre-Starter. На початковому етапі стандартною програмою вважається вивчення числівників, квітів, придбання знань про структуру питального речення, особливості вживання прийменників і прикметників. Лексика навчить говорити про себе, тварин, спорті, їжі і подорожах.
  • Матеріалів другого рівня, які також відповідають Pre-Starter, підходить для дітей у віці від 6 до 12 років. Словниковий запас поповнюється термінами зі шкільного життя, канікулах, повсякденних обов'язків. Граматика навчить будувати негативні і питальні пропозиції, правильно позначати множину, познайомить з основами теперішнього часу.
  • Підручників третього рівня, які починають підготовку до A1, Beginner. Включає різноманітні лексичні теми, а також граматичні конструкції (сьогодення і минулий час, порівняльні і чудові ступеня прикметників, правильні, неправильні дієслова).
  • Четвертий рівень, відповідний A1, Beginner. На цьому етапі учні дізнаються про світ тварин, міста, країни, великих першовідкривачів. Граматичний розділ знайомить з інфінітивом, непрямою мовою, ступенем порівняння прикметників, а також відпрацьовує форми минулого часу.
  • Підручники п'ятого рівня підвищують рівень знань до A2, Elementary. Лексичний матеріал розширює словниковий запас такими темами, як дика природа, здоровий спосіб життя, довкілля. Особливо цікавими для дітей стануть обговорення містичних і паранормальних явищ.
  • Заключний етап навчання за курсом, шоста ступінь, яка відповідає B1, Pre-Intermediate. Підводячи риску під навчанням, діти дізнаються про наказовому способі, структурах умовного способу незалежно від типу, а також відпрацюють тимчасові групи. Лексика розгляне космос, відкриття та винаходи, захист оточуючого середовища, еволюцію.

Grammar Goals