Hello Jojo

Hello Jojo

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

111

111

Ціна і відгуки на підручник Hello Jojo купити книги Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Курс Hello Jojo створений для самих маленьких учнів, які тільки роблять свої перші кроки в англійському. Його використовують для навчання дітей від 2,5 до 4 років, в рамках роботи репетитора, викладача або в домашніх умовах.

Основна перевага курсу - захопливість і простота, важливі для таких юних учнів. Курс привертає графічними матеріалами, захоплює за допомогою активних ігор і веселих пісень. З ним дитина буде вивчати англійську мову граючи, без примусу і з величезним ентузіазмом.

Кому підійде курс Hello Jojo?

Hello Jojo розрахований на малюків, які ще не вміють читати або писати. Саме тому в курсі так багато графічного матеріалу і вправ на вимову. Всі вони спрямовані на те, щоб дитина без проблем сприймав нову мову, вивчав його, інтегруючись в середу. Яскраві персонажі викличуть інтерес дитини, стимулюють спілкування і бажання зрозуміти, про що ж йому розповідають.

Курс можна використовувати як окремо для базового вивчення мови, так і для підготовки до освітнього процесу в садку або початковій школі.

Переваги курсу Hello Jojo

Оскільки завданням методики було захоплення зовсім юних учнів, його творці використовували накопичені за багато років знання в сфері освіти і створили ідеальний курс для самих маленьких. Саме тому не буде довгих уроків, заучування або листи, адже діти на це не здатні. Замість цього творці розробили унікальну методику, яка дозволяє поєднувати вивчення англійської з руховою активністю і спілкуванням. В уроках міститься не тільки пізнання нового мови, а й уроки по сприйняттю навколишнього середовища. Так малюк отримає максимум користі: вивчить нову мову і буде потроху пізнавати навколишній світ, в той же час отримуючи базові соціальні навички.

Кожен урок в якості заохочення інтересу містить яскраві наклейки, які стануть не тільки частиною освітнього процесу, а й частиною захоплюючої гри. Їх можна використовувати як заохочення активності при індивідуальних і групових заняттях.

Зміст курсу книги Hello Jojo

Курс Hello Jojo включає в себе:

- Книги для активної роботи Activity Book 1 і 2;

- CD-матеріали для кращого розуміння усного мовлення;

- Картки для роботи з викладачем або батьками Flashcards;

- Стікери для інтерактивного навчання та ігрового елемента Sticker Book;

- Матеріали для викладача або батьків Teacher's Book.

У підручниках ви знайдете 8 уроків на різні теми, близькі і зрозумілі дітям. Це сім'я, їжа, кольору і форми і т.д. Як доповнення ці уроки містять в собі повноцінні історії, які дають малюкам уявлення про те, як складати прості речення. Це будуть перші кроки на шляху до більш складних конструкцій.

Книга для викладача містить додаткові вправи, які дозволяють доповнити основні уроки і зробити їх однаковими за тривалістю і ефективності. Гнучка система дозволяє працювати в рамках одного курсу з дітьми різного рівня здібностей, що робить курс незамінним для використання в групах.

Hello Jojo

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні