Hot Spot 1-2-3-4 підручник

Hot Spot 1-2-3-4 підручник

Товарів у наявності: 24

Показано 1 - 24 з 24

Ціна на книги Hot Spot купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Курс Hot Spot створений для учнів з базовим або знанням англійської рівня A1-B1. Він ідеально підходить для старшої і середньої школи, якщо є необхідність доповнити і розширити існуючу програму навчання.

Як працює курс Hot Spot?

Курс Hot Spot створений для використання вчителями в якості додаткових матеріалів або основи для факультативного вивчення. Його можна використовувати репетиторів і батькам для підвищення навичок дітей. Курс гнучкий, однаково добре підходить як для класної роботи, так і для вивчення в форматі учитель-учень.

Hot Spot враховує інтереси цільової аудиторії. Розрахований на підлітків, цей курс враховує їх вікові особливості і інтереси і відповідно до цього розвиває знання англійської. Так пройшли повний курс юні учні отримають необхідні їм навички «живого» спілкування з дорослими і однолітками, зможуть швидко знаходити спільну мову з представниками будь-яких країн.

Його головна перевага - навички живого спілкування, необхідні для кожного, хто вивчає англійську. У той же час він легко піддається вивченню, захоплює студентів. Так, його можна використовувати для внесення ігрового елемента в уроки, або для додаткових занять, які приносили б задоволення і нові знання.

Курс розроблений таким чином, щоб залучати та утримувати увагу юних учнів. Короткі, але пізнавальні тексти і розповіді поповнять словниковий запас, а барвисті фотоілюстрації допоможуть розширити світогляд і підвищать мотивацію до вивчення англійської.

Що містить курс Hot Spot?

Кожна книга поділена на модулі. Модуль складається з 3 уроків-презентацій (по 2 сторінки кожен), уроку міжкультурних навичок, розділу активних дій і «особливого» уроку. Така різноманітність дозволяє залучити учнів до процесу вивчення, істотно підвищити їх навички і мотивацію.

Для викладачів курс має прозору, поетапну програму вивчення. Вона розвивається з кожним новим уроком, припускаючи вивчення мови, а потім його практичне застосування. Завдяки принципу персоналізації граматики вона легко дається юним студентам, адже розрахована на їх сферу інтересів і рівень знань.

курс книги Hot Spot включають в себе:

- Книгу для отримання активних навичок розмовної мови Activity Book;

- Інтерактивні матеріали Classroom Dvd-Rom і Cd-Rom;

- Матеріали для перевірки знань учнів Teacher's Book With Test Cd.

Велика кількість інтерактивних матеріалів - кращий шлях до якнайшвидшого вивчення англійської та утримання уваги юних учнів. Записаний на основі живої мови носіїв мови, він дозволяє зануритися в атмосфери іншої країни і підвищити навички спілкування, словниковий запас і вміння розпізнавати іноземну мову.

В кінці кожного уроку є розділ Check Your English - він створений для того, щоб розвинути у учнів навички самостійної перевірки знань. В кінці кожного розділу учнів чекає повноцінне проектне завдання, яке закріпить отримані навички. А в «робочій книзі» учня міститься спеціальний щоденник успішності, завдяки якому студент може відстежувати результати своїх зусиль.

Hot Spot 1-2-3-4 підручник