Get Set Go!

Get Set Go!

Немає жодного товару в цій категорії.

Книги Get Set Go!

П'ятиступінчастий курс англійської мови, призначений для учнів молодшої школи. Даний курс стане відмінним рішенням для вивчення англійської мови, не залишивши байдужими ні вчителів, ні учнів. Посібник побудований в класичному стилі вивчення англійської мови для молодших класів. Має ретельно структуровану програму, яка забезпечує твердий результат у всіх навичках. Упор на лексику і граматику перетинається з багатьма завданнями з життя, пов'язаними зі спілкуванням. Забавні персонажі і барвисті картинки зроблять вивчення лексики набагато веселіше і більш захоплююче. Закріпити знання з пройденого матеріалу допоможуть завзяті віршики та пісеньки. Вправи супроводжуються ілюстраціями та фотографіями, які роблять процес навчання простим і в той же час захоплюючим.

Ключові характеристики:

  • вірші, пісеньки
  • ілюстровані вправи
  • зрозуміла структура
  • доступність і простота у вивченні
  • завдання на спілкування
 

Купити підручники Get Set Go! в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Get Set Go! в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Get Set Go!