Improve your Skills

Improve your Skills

Товарів у наявності: 32

Показано 1 - 32 з 32

Ціна на книги Improve your Skills купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Improve your Skills - короткий курс, що складається з 4 книг. Він розроблений спеціально для студентів, які готуються до здачі іспиту CAE. Курс універсальний, і підходить як для самостійного вивчення, так і для викладання широкої аудиторії.

Курс створений для учнів з рівнем знань Intermediate-Advanced. Поетапне вивчення забезпечується за допомогою 12 тематичних блоків, що йдуть один за іншим. Кожен містить матеріали для навчання, активні завдання і модуль перевірки знань. Всі ці посібники розвивають навички і дають знання, необхідні для успішного складання іспиту.

Характеристики курсу Improve your Skills

Курс розроблений як повноцінний навчальний посібник для підготовки до міжнародних іспитів рівня First і Advanced. Також він забезпечує достатній рівень знань для проходження академічного модуля IELTS: результат при цьому залежить тільки від учня і досягає в 7,5 балів (без урахування додаткових занять).

Для повноцінної підготовки до іспиту сам курс розроблений в форматі завдань з наочними прикладами виконання. Це дозволяє структурувати знання таким чином, щоб отримати максимум практичних навичок, необхідних для проходження FCE і CAE. Як бонус учні отримають практичні поради по успішній здачі іспиту та опрацьовану спеціалістами техніку успішного їх проходження.

Курс розроблений, в першу чергу, для роботи вчитель-учень або для роботи в групі. Особлива увага приділяється відпрацьовуванню вимови, яка неможлива без активної практики. Користувач також отримує унікальний код доступу до онлайн-матеріалів курсу, доступний на сайті Macmillan. Це дозволяє охоплювати всі сфери вивчення: розуміння на слух, читання, вимова.

Зміст курсу Improve your Skills

Курс включає в себе:

- Книги для відточування навичок сприйняття живої мови і вимови Listening And Speaking;

- Матеріали для підвищення навичок читання Reading For Advanced;

- Матеріали читання для проходження іспиту IELTS Improve Your Skills: Reading For Ielts;

- Книги для активних завдань Use Of English;

- Матеріали для відточування навичок письма з завданнями Writing For Advanced With Key.

Частина курсу створена спеціально для проходження тестування з правопису. Саме за це відповідає зошит з завданнями на лист, що включає в себе просунуті теми і зразки тестів на знання мови.

Але мета курсу - не тільки складання іспитів. Він дозволяє удосконалювати навички англійської на академічному рівні і добре підійде учням, які хочуть зробити свою англійську більш просунутим. Спрямована на еталонне знання мови, ця програма суттєво підвищить знання кожного, хто знайомий з англійською тільки в розмовній формі або на базовому рівні. Цьому сприяють поширені в побуті фрази, що розширюють словниковий запас і надають впевненості в спілкуванні.

Improve your Skills