Little Friends

Little Friends

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

111

111

Книги Little Friends

Курс призначений для найменших учнів, які не вміють писати і читати. Його можна використовувати як для індивідуальних занять, і як вступну підготовку перед курсом First Friends.

Little Friends розвиває словниковий запас у дитини, знайомить з фонетикою і рахунком. Завдяки даному курсу закладається фундамент перед освоєнням читання і письма, формується позитивний настрій до вивчення англійської мови, в чому допомагає структура та оформлення посібника. Адже Little Friends виконаний в дуже барвистому і дружньому тоні, з кумедними персонажами, які будуть супроводжувати учня протягом усього курсу. Але це ще не все, забавні вправи і пісеньки познайомлять учнів з числами, дружні персонажі навчать дітей життєвим цінностям, а також повазі інших людей і правильному харчуванню. Так що з посібником дітки не тільки навчаються мові, а й моральним і соціальним цінностям також.

Робити перші кроки з Little Friends до вивчення англійської, це вірний вибір. Спробуйте і у вас вийде.

Ключові характеристики:

  • відмінна основа для вивчення граматики
  • чіткі роз'яснення до кожної вправи для розвитку читання і письма
  • присутні вправи на моторику
 

Купити підручники Little Friends в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Little Friends в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Little Friends

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні