Видавництво Оксфорд

Видавництво Оксфорд

Товарів у наявності: 492

Показано 1 - 48 з 492

Фільтрувати за:

Категорії
Мова видання

Підручники англійської мови видавництва Oxford University Press Україна (книжки з англійської мови оксфорд) купити у Київ, Харків, Одеса, Львів

Оксфордські підручники з англійської мови - посібники, ефективність яких визнається в усьому світі. Фахівцям, які співпрацюють з видавництвом Oxford University Press, вдається розробляти навчальні матеріали, що дозволяють значно підвищити рівень своєї англійської мови. Переважна більшість серій градирень за рівнями (elementary, intermediate, pre-intermediate, upper-intermediate, advanced). Таким чином, можна підбирати літературу з урахуванням рівня знань учнів.

 • Оксфордські підручники з англійської мови 4 клас
 • Оксфордські підручники з англійської мови 5 клас
 • Оксфордські підручники з англійської мови 6 клас

 

                Особливості книги видавництва oxford university press (оксфордська програма вивчення англійської)

Ефективність оксфордських навчальних матеріалів в серйозній мірі обумовлена тим, що в них гармонійно поєднуються різні види контенту:

 • текстова інформація;
 • фото та художні ілюстрації;
 • відеоролики;
 • аудіозаписи.


Рівні володіння мовою: elementary, intermediate, pre-intermediate, UPPER-INTERMEDIATE, ADVANCED

Таким чином, досягається максимальний ефект, а люди з різними типами сприйняття інформації можуть однаково успішно навчатися.

 

               Підручники з англійської мови оксфорд для 1,2- 5 класів + підтримка педагогів - важливий акцент

Якість подачі інформації багато в чому залежить не тільки від авторів навчальних посібників, а й від педагога, який буде працювати з групою. Тому дуже важливо, щоб викладач розумів, як використовувати оксфордские допомоги найбільш ефективним чином. Спеціально для цього автори насичують книги вчителя цікавими рекомендаціями, ідеями і Лайфхак. Таким чином, фахівець не відчуває себе «відірваним» від загального контексту роботи з учнями і студентами за оксфордським методикам. Це дуже важливо для ефективної взаємодії.

                Комунікативна компетентність - запорука успіху

В основі більшості серій оксфордських підручників лежить комунікативний підхід. Сучасні фахівці розуміють, що, крім граматичної компетентності, людині потрібна ще й комунікативна. Вона дозволяє адаптуватися в англомовному середовищі навіть тоді, коли у вас обмежений словниковий запас. Учень, з яким працюють в рамках комунікативного підходу, отримує навички:

 • розуміння того, як грамотно використовувати свій словниковий запас для встановлення ефективного контакту з людьми в різних сферах;
 • вміння адаптуватися до різних комунікативних ситуацій, в залежності від їх контексту;
 • вміння читати і відтворювати тексти різних тематик і типів;
 • адаптації до різних тем розмови і можливості грамотно викладати власні думки.
 • Володіючи такими навичками, студент отримує можливість впевнено себе почувати під час подорожей і співпраці з людьми з англомовних країн. Він може набагато легше заводити нові знайомства, отримуючи масу корисних контактів.

                

Книги oxford university press Україна elementary, intermediate, pre-intermediate, UPPER-INTERMEDIATE, ADVANCED


Місія Oxford Press Україна діє з 1998 року. Її робота здійснюється у тісній співпраці з МОН, а також іншими відомствами та установами освітньої галузі. Наприклад - інститутами підвищення кваліфікації. Тому у педагогів є можливість отримання висококласної методичної допомоги у використанні книг.

Не менш важливим є наголос на використання електронних ресурсів в роботі. Створено онлайн-сервіси, які допомагають при навчанні за деякими серіями оксфордських книг. Це дає можливість ефективно задіяти сучасні інтернет-ресурси. Крім цього, в ряді серій пропонуються цікаві навчальні матеріали для демонстрації на мультимедійній дошці. Таким чином, технічний потенціал навчального закладу можна використовувати по повній в процесі викладання.

                Чому купити підручник з англійської мови оксфорд вигідно саме у нас? - оксфордські книжки оптом. переваги:

Замовити оксфордские книги в нашому інтернет-магазині ви можете в будь-який населений пункт України, де працюють сервіси поштової доставки. Тому книги приїдуть не тільки до Києва, Харкова, Одеси чи інший мегаполіс, але і в інші міста і селища, де вам зручно їх отримати.

Серед плюсів нашого сервісу варто відзначити:

 • великий вибір оригінальної літератури від видавництва, всі книжки з англійської мови oxford - оригінал!;
 • гарантована знижка при великому замовленні;
 • безкоштовна доставка при замовленні від 2000 гривень (незалежно від того, замовляєте ви книги в Київ, або в регіони);
 • можливість різних варіантів оплати з вибором того, який найбільш зручний для вас;
 • оперативне оформлення замовлення і відправка цікавлять книг за місцем призначення.


Придбати оксфордські підручники з англійської мови в Україні від Oxford University Press - не проблема. Але у нас ви можете зробити це за особливо вигідними цінами. Найбільші знижки, переваги доставки, зручний сервіс - неповний перелік тих переваг, які ми забезпечуємо клієнтам. Ласкаво просимо!

Видавництво Оксфорд