English Grammar In Context

English Grammar In Context

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання
Рівень курсу

Ціна на підручники і книги English Grammar In Context купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English Grammar In Context є новим трирівневим посібником, в якому розроблені граматичні матеріали англійської мови, який охоплює всі рівні знань від початкового A1, Beginner до просунутого користувача C1, Advanced. Основною відмінною рисою підручників є граматичні структури, які надані в контексті реальних ситуацій з життя. Це значно полегшує процес вивчення, розуміння і закріплення матеріалу з подальшою успішною практикою в навчанні, роботі, повсякденних, побутових ситуаціях. Підручники однаково ефективно можуть використовуватися як для вивчення англійської граматики самостійно, в домашніх умовах, так і при навчанні в класах.

Комплектація курсу передбачає наявність:

  • Підручника.
  • Підручника з відповідями.
  • CD-Rom з додатковими матеріалами для кожної зі сходинок вивчення.
 

Три рівня English Grammar In Context курсу надають матеріал:

 

  • Перша сходинка Essential - A1, Beginner - A2, Elementary. Початковий рівень, який розрахований на школярів середніх і старших класів. На цьому етапі, граматичний матеріал охоплює такі теми, як фразові дієслова, питання в минулому часі, майбутнє час в контексті планів, гіпотез і припущень, модальнідієслова, непряма мова, займенники, які обчислюються і незліченні іменники, вираження кількості і часу, ступеня порівняння прикметників .
  • Друга сходинка Intermediate - B1, Pre-Intermediate - B2, Intermediatе. Матеріал дл середньої та старшої школи, який знайомить з розділовими питаннями, порівняльної і чудовою ступенем, виразами місця і часу, спілками, типами придаткових виразів, виразами мети і результату, а також з тимчасовими групами.
  • Третій ступінь Advanced - B2, Upper-Intermediate - C1, Advanced. Заключний етап вивчення англійської граматики, по завершенню якого учні середньої та старшої школи зможуть спокійно почувати себе в будь-який повсякденному ситуації, вільно спілкуючись і парируючи в діалогах з співрозмовником, де б він не відбувся. Висвітлюються такі граматичні теми, як умовний спосіб, організація тексту, інверсія і акцентування в пропозиціях, а також закріплюється весь попередній матеріал.
 

До відмітних особливостей курсу можна віднести такі характеристики, як використання сучасного лексичного матеріалу. У підручниках надаються приклади та практичні завдання, які роблять упор на знання різних наук і предметів, що вивчаються учнями в школі (географія, література, історія).

Також, грамотна структура розділів підручників, допомагає швидко закріпити вивчений матеріал. Одна сторінка зайнята правилами і теорією, а три наступні - практичними вправами. Кожне завдання розвиває одночасно граматичні навички та лексичні, оскільки пропонує вправи, які відточують знання сполучуваності слів, правильне використання прийменників і найбільш популярних дієслів. Унікальний контекстний матеріал допомагає швидко засвоювати інформацію, вчить правильно застосовувати отримані знання.

English Grammar In Context