Граматика англійської мови Голіцинський, Верба, Барановська

Граматика англійської мови Голіцинський, Верба, Барановська

Таблицею
Списком

Купити граматика англійської мови Голіцинський, Верба англійська мова, Барановська книга Київ ціна в містах Харків, Одеса, Львів. Замовити онлайн в інтернет магазині

Вивчення англійської мови в будь-якій школі, на підготовчих курсах неможливо без використання трьох основних підручників-збірників вправ англійської мови:

Граматика англійської мови Голіцинський - збірник вправ

Автор: Ю. Б. Голицынский

Методична продуманість і грамотність викладеного матеріалу, дозволяє використовувати книгу як навчальний посібник в середніх школах, навчальних закладах з поглибленим вивченням англійської мови. Підходить для повторення і закріплення знань, навчання в класі, самостійного вивчення основ граматики. Книга розбита на глави, тому вивчення може проходити системно, від голови до голови, а може відточувати ті знання, які вимагають додаткової уваги. Теорія - максимально коротко, практика - відмінний варіант відпрацювати навички, закріпити знання, приділити увагу помилок. Вправи систематизовані методично грамотно, починаючи з найпростіших, закінчуючи більш складними завданнями.

У збірнику вправ "Граматика" Голіцинського використовується проста і зрозуміла лексика, що дозволяє швидко освоювати викладені правила, а не замислюватися над їх переведенням. В кінці посібника, автором розроблені контрольні завдання, які охоплюють всі граматичні теми, а також короткий словничок

 
Барановська: граматика англійської мови. Збірник вправ

Автор: Т В Барановська

Посібник підходить для шкільної програми, використовується в якості додаткового матеріалу до курсів. Складається з вправ, які охоплюють всі основні граматичні розділи, включаючи скорочений граматичний матеріал. Вправи використовуються при проведенні тестових робіт в класах, з успіхом застосовуються в якості завдань при самостійному вивченні. Підручник складається з розділів, вправи в яких розташовуються відповідно до зростаючою складністю. Завдяки такій конструктивній особливості, книга може використовуватися учнями з різним рівнем підготовки. На початку кожного розділу передбачено таблиці з описом правил російською мовою, продубльовані англійською.

Лексика переважно охоплює побутову тематику, що допомагає швидше освоїти матеріал і з успіхом застосовувати навички в повсякденному житті. Додатково, в книзі "Граматика англійської мови. Збірник вправ. Т.В." передбачені словники, що значно полегшує роботу з нею, а також таблиця неправильних дієслів

 
Верба англійська мова - Граматика сучасної англійської мови

Автори: Л.Г. Верба, Г.В. верба. англійська мова

Не залежно від рівня підготовки, навчальний посібник дозволяє вдосконалити і розвинути свої знання. Підходить для організації навчального процесу в групах, а також, при самостійному вивченні. Автори постаралися викласти матеріал таким чином, щоб ознайомлення відбувалося від самого простого рівня, плавно пересуваючись до більш складним. Верба книга дозволяє навчитися використовувати пройдений матеріал, і з успіхом застосовувати його при спілкуванні, перекладах, читанні, розширює лексично запас. Підручник розбитий на глави, кожна з яких висвітлює одну граматичну тему. Підручник передбачає наявність додатків, винесених в окремий розділ, а також практичних тренінгів та вправ, для засвоєння теоретичного матеріалу. Перевагою можна вважати можливість організувати навчальний процес з урахуванням знань учня, починаючи просуватися вперед з того місця, яке вимагає уваги.

Подача матеріалу дозволяє відпрацьовувати одну тему незалежно від інших, самостійно визначаючи послідовність їх вивчення. Посібник допомагає відпрацювати всі необхідні для говоріння і застосування в повсякденному житті англійської мови, навички. В кінці підручника, представлена таблиця неправильних дієслів.

avtweb