Inside Out New workbook students book

Inside Out New workbook students book

Товарів у наявності: 52

Показано 1 - 48 з 52

111

111

New inside out beginner elementary intermediate advanced - купить workbook students book


Вивчення англійської з автентичних книг Inside Out Macmillan
Якщо вивчення англійської мови є Вашим щирим бажанням, Ви повинні це зробити якісно та отримати високі результати. У цьому випадку Вашим найкращим рішенням стане покупка автентичних навчальних матеріалів Inside Out English Book, запропонованих знаменитим видавництвом Macmillan. Не відкладайте, “buy Inside Out now!”.

 

Чому саме цей курс Inside Out?

Тому що це сучасний курс із шістьма рівнями вивчення мови, розроблений спеціально для прогресивних людей, які бажають досягти високих результатів. Будь-який рівень курсу складається із ста – ста двадцяти годин занять в аудиторії.

Цей курс стоїть в одному ряду з найпопулярнішими підручниками серед студентів. У ньому грамотно поєднуються теоретичні та практичні аспекти викладацької науки на базі англійської мови. Також цей навчальний курс орієнтований особистісний підхід. Тут вдало поєднуються розмовна лексика, цікаві життєві тексти, а також тренувальні завдання для повторення вивченого матеріалу. Завдяки систематично організованій роботі учні зможуть швидко збільшувати свій лексичний запас і починати активно використовувати у повсякденному реальному житті фразові дієслова та стійкі фрази. Однаково старанно у підручнику звертається увага на розвиток правильності й швидкості мови.

Інформація у підручнику подається весело, з метою розвинути мотиваційні прагнення учнів. Весь курс має яскраво виражений комунікаційний орієнтир. У пріоритеті замість виконання письмових завдань обговорення найпопулярніших тем.

 

Основні характеристики підручника inside out


Весь курс підкріплюється відео сюжетами, додатковими матеріалами для домашнього читання разом із аудіо записами та інтерактивними вправами.

Представлений онлайн компонент для практичних занять;

Цікава тематика для учнів, яка розповідає про сучасні реалії навколишнього світу. Тексти відібрано з урахуванням орієнтації на різнобічність: уривки літературних творів, науково-популярні тексти, пісні, інтерв'ю з відомими людьми, реклама та інше.

Корисні фрази, об'ємна база слів англійської мови, що розкриває ключові мовні аспекти, стануть у нагоді навіть поза класними заняттями;

Розділи граматики Inside Out Grammar призначені для тренування нових граматичних явищ, а Grammar Extra для повторення вже пройденого матеріалу. Граматичні розділи курсу підійдуть і вчителям для забезпечення високоякісного викладання граматики. Кожен розділ складається із двох граматичних параграфів. Наприкінці підручника студенти можуть звернутися до додаткового параграфу з граматики, щоб отримати пояснення чи практичні заняття;

Лексичний матеріал, що використовується в реальних ситуаціях комунікації, представлений у розділах Useful Phrases та Vocabulary Extra. Додаткові лексичні сторінки допомагають повторювати основну лексику з попередніх уроків та надають список слів помічників учням;

Автори підручника передбачили зрозумілі та зручні покажчики. Кольорові коди та короткі заголовки допоможуть учням розібратися у змісті.

Завдяки робочому зошиту Inside Out Elementary Student's Book учні зможуть повторити та закріпити отримані знання, а також покращувати навички писемного мовлення.

 

Що Ви отримаєте після Inside Out Buy?


Натискаючи цю кнопку Ви отримуєте відмінний багаторівневий курс вивчення англійської за автентичними підручниками, без «сухої» теорії та застарілих ідіоматичних оборотів, які востаннє вживав у своїй промові ще Шекспір. Тут лише (зверніть на це увагу) сучасна лексика якої спілкуються носії мови. До речі, розділи «Корисна лексика» та «Додатковий словник» таки призначені для того, щоб студенти могли практикувати справжню функціональну мову в актуальному контексті.

Граматика курсу зосереджена відточування навичок використання найбільш уживаних структур. У цьому можна переконатися у розділах «Граматика» та «Екстра практика».

Inside Out Student's Book складається з цілісного письмового курсу для тренування набутих навичок. Плюсом робочого зошита є те, що учень може працювати над завданнями у будь-який зручний для нього час.

Корисний цей курс буде і для викладачів, тому що до робочого зошита та підручника пропонується також книга для вчителя, забезпечена корисними нотатками та вправами для роздруківки.

На додаток до всіх традиційних книг і зошитів пропонується eBook додаток. Тут Ви можете побачити повну онлайн-версію курсу, але з прикріпленими аудіозаписами.


Рівні пропонованого курсу.

Inside Out призначений щоб вивчати англійську від початкового рівня (А1) до просунутого (С1). Усі рівні оптимізовані до мовних можливостей учня і складено отже кожен наступний рівень має логічну прив'язку до попередньому.

Повний початковий курс Inside Out Beginner складається з підручника, зошита для студентів без ключів та з ключами, п

викладацького зошита з аудіозаписами, тестами та інтерактивною цифровою дошкою.

Після початкового курсу Вам пропонують перейти до Inside Out Elementary. Тут представлені: книга, зошит для студентів з ключами та без, вчительський зошит із тестовими завданнями, аудіо диском та інтерактивна цифрова дошка.

Далі Ви переходите до Inside Out Pre-Intermediate з таким же наповненням - підручником, зошитом з ключами та без, вчительським зошитом із тестовими завданнями та CD диском, а також інтерактивною цифровою дошкою.

Наступний етап вивчення направляє Вас до Inside Out Intermediate. Компоненти рівня незмінні: підручник, робочий зошит, вчительський зошит, Class CD та Digital for Interactive Whiteboard. Inside Out Intermediate Tests включені також у цьому рівні.

Inside Out Upper-Intermediate пропонує такі ж компоненти учням: підручник із завданнями, зошит для практичної роботи, вчительський гід, де є тести та роздруківки, звуковий супровід та інтерактивну дошку.

Ви закінчуєте цей багаторівневий масштабний курс останньою сходинкою Inside Out Advanced, яка також включає всі попередні елементи (книгу, зошит для студентів та вчителя, тести, аудіо та інтерактив) і виступає логічним завершенням всього курсу.

Inside Out New workbook students book