Headway

Headway

Товарів у наявності: 126

Показано 1 - 48 з 126

111

111

Headway 4th-5th edition: elementary, beginner, intermediate, upper-intermediate, pre-intermediate advanced

Купити підручники недорого в Україні: Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпро

Автори: Ліз і Джон Сорс розробили набір принципів для навчання:

Самий продаваний в світі курс з англійської мови, що містить ідеально збалансовану програму навчання з великим упором на граматику. Зі свого перевіреної методологією, New Headway - курс на який можна покластися. Сильний акцент на граматиці, ясна лексика і робота над навичками - це те, що дадуть вам заняття з даного курсу. Постійні оновлення залишають актуальність матеріалу і величезного числа доповнень, включаючи цифрові ресурси.

  • Граматика - ядро мови, при навчанні та вивченні
  • велика різноманітність практичних завдань, що розвивають навички для вивчення мови
  • вирази, які використовуються в повсякденному житті (особливо розмовної англійської), також займають місце в програмі; вони можуть бути соціальними, функціональними, ситуативними і ідіоматичними.
 

Добірний матеріал і вправи, стимулюють і мотивують до вивчення англійської мови дорослих і підлітків. Курс поєднує кращі з традиційних методів з сучасним підходом, допомагаючи учням ретельно і плавно освоїти англійську мову.

 

Ключові характеристики книг з англійської new headway 3 видання: 3rd edition (third edition), 4 видання (4th edition) 5 видання (5th edition) b1, b2 ,:

  • зрозумілий, покроковий підхід до граматики
  • ACADEMIC SKILLS: READING & WRITING
  • строго окреслена лексична програма, концентрируемая: вивченні нових слів із словникового набору; придбанні хорошою звички - вивченні словника; розробці взаємин фонетики і орфографії
  • tests, audio, british, english book, coursebook
  • Teacher's Books дає методологічні рекомендації з побудови уроку і додаткові матеріали
 

 
Замовити книгу і зошит new headway b1, b2 (Хедвей Оксфорд) онлайн в інтернет-магазині "Oxford-Book"


Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники headway в Україні на максимально вигідних умовах, досить просто вибрати необхідний курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Headway