Ready for IELTS 2nd Edition

Ready for IELTS 2nd Edition

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

ready for ielts купити у києві

Книга студента Ready for IELTS (2-е видання) - це комплексний курс для молодих людей, який забезпечує повну підготовку і практику по академічному модулю IELTS. Він призначений для тих, хто бажає досягти успіху в діапазоні між 5.0 і 7.0 балами Міжнародної системи тестування англійської мови.

Ключова особливість навчального матеріалу ready for ielts:
Сильна програма граматики, лексики і словотвору протягом усього курсу з підвищення рівня володіння мовою.
Розділи «Ready for» ( «Готовий для ...») пропонують гнучку додаткову практику для всіх чотирьох навичок, необхідних для успішної здачі іспиту (читання, письмо, аудіювання та розмовна мова).
Мова опрацьовується в кожному розділі і на протязі всього курсу.
Корисні поради та рекомендації щодо стратегії виконання вправ у формі іспиту представлені в розділі «Що очікувати на іспиті? Як це зробити, і не забути! ».
У кожному блоці є одна або кілька секцій Language Focus, Vocabulary і Word Building, які повністю аналізують і застосовують мову, необхідний для іспиту.
Двохсторінковий огляд в кінці кожного розділу забезпечує подальше вивчення мови, а точність в IELTS допомагає студентам підвищити впевненість у правильності своєї роботи.
Електронна версія підручника Presentation Kit для інтерактивної дошки.

Книга Вчителі з короткими навчальними нотатками містить:

Детальну методику роботи з курсом.
Код для студентського ресурсного центру, з доступом до аудіозаписів завдань і списками слів, який скорочує час на підготовку уроку.
Фотокопіруемие робочі матеріали.
Практичні екзаменаційні завдання для кожного блоку.
Чіткі приклади цільового мови в контексті.
Тести з ключем відповіді до підручника і робочого зошита - для оцінки прогресу учнів.

Досвідчені викладачі IELTS розробили цю серію з урахуванням специфічних мовних потреб учнів даного рівня. Ще одним ключовим напрямом є розвиток культурної обізнаності студентів щодо екзаменаційного тесту.

Ready for IELTS 2nd Edition