Oxford Heroes

Oxford Heroes

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Виробник

Книги Oxford Heroes

Триступеневий курс англійської мови, призначений для середньої школи. Кожна глава підручника містить три уроки, що дають домогтися істотного результату у вивченні граматики й мови. На диску, що додається до підручника, містяться додаткові матеріали для зміцнення знань. В цілому це барвистий і захоплюючий курс, який містить цікаві пригодницькі історії з харизматичними героями, а також веселі пісні в кінці кожного розділу, що не залишать учнів байдужими.

Ключові характеристики:

  • процес навчання супроводжується картинками з сюжетом
  • програма відмінно збалансована і прекрасно розвиває читання, вимову, письмо, сприйняття мови на слух
  • граматичні та лексичні завдання доступно викладені, містять багато практичних завдань
  • додаткові завдання на диску
  • розділи для повторення пройденого матеріалу
 

Купити підручники Oxford Heroes в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Oxford Heroes в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Oxford Heroes