Gold Experience A1

Gold Experience A1

Є 1товар.

Показано 1 - 1

111

111

Gold Experience A1 підручники з англійської мови від офіційних представників видавництва Pearson в Україні - замовляйте онлайн в нашому інтернет-магазині з достакою

Gold Experience A1 - це підручник з англійської мови для початківців, який відповідає рівню А1 за спільною європейською шкалою мовної освіти. Цей підручник від Pearson містить в собі багато цікавих та корисних матеріалів, які допоможуть студентам швидко та ефективно вивчити англійську мову.

Компоненти:

 1. Підручник (Student's Book) - містить тематичні розділи з навчальним матеріалом, завдання на закріплення знань та навичок, ілюстрації, текстові та аудіо матеріали.

 2. Робочий зошит (Workbook) - містить додаткові вправи на закріплення та поглиблення навичок, завдання на розвиток граматичних та лексичних навичок, тестові завдання.

 3. Аудіо диски (Audio CDs) - містять аудіозаписи для роботи з підручником та робочим зошитом.

Зміст:

Підручник Gold Experience A1 містить 12 тематичних розділів, які розкривають теми з життя студентів, їх інтересів та повсякденного життя. Кожен розділ містить:

 • інформацію про тему та лексику, яка пов'язана з нею;
 • тексти для читання та аудіювання;
 • граматичні структури та вправи на їх закріплення;
 • лексичні вправи;
 • завдання на аудіювання та говоріння;
 • культурологічні факти та цікаві факти про країни, де розмовляють англійською мовою.

Робочий зошит містить додаткові вправи та завдання на закріплення матеріалу, який вивчається у підручнику. До кожного розділу є відповідні завдання у робочому зошиті, які допоможуть студентам підвищити рівень володіння мовою.

Одним із головних компонентів підручника є робочий зошит, який містить багато вправ та завдань, що допоможуть учням закріпити знання, отримані з підручника. Крім того, у зошиті є підсумкові тести та завдання на самоперевірку, що дозволяє учням визначити свій рівень знань та побачити свій прогрес у навчанні.

Зміст підручника включає у себе шість розділів, які охоплюють такі теми, як:

 • Самопредставлення та опис особистості;
 • Родина та друзі;
 • Дозвілля та хобі;
 • Їжа та напої;
 • Одяг та мода;
 • Школа та навчання.

Кожен розділ містить автентичний матеріал, який допомагає учням розвивати навички читання, аудіювання, письма та говоріння. Також у книзі є спеціальний розділ для розвитку граматичних та лексичних навичок.

Gold Experience A1 має такі характеристики:

 • Цікавий та стимулюючий контент;
 • Автентичний матеріал з життя реальних людей та країн;
 • Мовленнєва практика через аутентичні ситуації;
 • Розвиває навички граматики, лексики, письма, читання та аудіювання;
 • Робочий зошит з вправами та завданнями для самостійного вивчення;
 • Підсумкові тести та завдання на самоперевірку;
 • Велика кількість ілюстрацій та фотографій;
 • Оптимальний рівень складності для студентів на рівні A1.

Gold Experience A1 має позитивні відгуки вчителів та студентів. Вчителі хвалять цей підручник за його цікавий та стимулюючий контент, що сприяє розвитку мовних навичок учнів.

Загальний зміст підручника охоплює різні теми, які цікавлять учнів, наприклад, дозвілля та подорожі, родина та друзі, їжа та напої, спорт та фітнес, музика та культура. Кожен розділ містить різноманітні завдання та вправи, які допомагають учням збільшити свій словниковий запас, покращити вимову та розвинути навички аудіювання, читання, говоріння та письма.

Ще однією перевагою підручника є те, що він містить багато ілюстрацій та фотографій, які роблять процес навчання більш цікавим та привабливим для учнів. Крім того, Gold Experience A1 містить додаткові матеріали, такі як аудіофайли для аудіювання, тестові завдання, що допомагають учням перевірити свої знання та навички, і список корисних висловлювань та фраз, які можуть бути корисними у повсякденному житті.

Загалом, Gold Experience A1 є добрим вибором для початківців, які хочуть вивчити англійську мову та покращити свої навички в спілкуванні. Він має чітку структуру та багато різноманітних вправ, які допомагають учням розвивати навички від читання та письма до вимови та спілкування.

Відгуки про підручник Gold Experience A1 в основному позитивні. Учні відзначають зрозумілу структуру та різноманітні завдання, які допомагають розвивати навички англійської мови. Також вони відзначають якість матеріалів та зручність використання підручника. 

Ще однією особливістю підручника Gold Experience A1 є його зручна структура та послідовність тем. У кожному розділі підручника вивчається нова граматика, лексика та фразеологізми, які потім закріплюються завданнями та вправами. Завдяки такій структурі, учні можуть швидко та ефективно засвоювати нові знання та навички англійської мови.

Наступною перевагою підручника Gold Experience A1 є наявність додаткових ресурсів та матеріалів для підтримки процесу навчання. Учні можуть скористатися аудіо- та відеоматеріалами для практики аудіювання та вимови, а також інтерактивними вправами та іграми, які дозволяють збільшити кількість практики та зробити процес навчання цікавішим та ефективнішим.

Крім того, підручник Gold Experience A1 має широкий спектр завдань та вправ для кожного розділу, які допомагають учням засвоювати нові знання та вдосконалювати свої навички. Відповіді на завдання та вправи надаються в кінці підручника, що дозволяє учням перевірити свої результати та підготуватися до наступного розділу.

Загалом, підручник Gold Experience A1 є чудовим вибором для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову. Його зручна структура, послідовність тем та наявність додаткових матеріалів та завдань дозволяють учням ефективно засвоювати нові знання та розвивати свої навички мовлення, аудіювання та читання. Відгуки вчителів та учнів підтверджують!

Отже, Gold Experience A1 - це надзвичайно корисний та цікавий підручник, який допоможе студентам покращити свої знання та вміння в англійській мові. Компоненти підручника включають в себе сторінки для роботи в класі, домашні завдання, аудіо- та відеоматеріали, які допоможуть студентам розвивати всі аспекти мови - читання, письмо, говоріння та слухання.

Характеристики підручника також дуже вражають - чіткі та логічні розділи, які дозволяють студентам зосередитись на темі та легко засвоїти матеріал. Зміст підручника охоплює широкий спектр тем, включаючи презентації, покупки, сім'ю та друзів, що дозволяє студентам знайомитись з різноманітними темами та розвивати свою лексику.

Відгуки про Gold Experience A1 також дуже позитивні - багато студентів відзначають, що підручник допомагає їм розвивати свою мову та відчувати більшу впевненість в розмові на англійській мові. Крім того, підручник можна купити за дуже доступною ціною, а також замовити оптом, що зробить його ще більш доступним для шкіл та інших навчальних закладів. Купити та замовити Gold Experience A1 можна в онлайн-магазині у Києві та з усієї України.

Gold Experience A1

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні