Gold Experience B2

Gold Experience B2

Товарів у наявності: 11

Показано 1 - 11 з 11

111

111

Gold Experience B2 - підручники з англійської мови від офіційних представників видавництва Pearson в Україні - замовляйте онлайн в нашому інтернет-магазині з достакою

Gold Experience B2 - ефективний підручник для вивчення англійської мови на середньому рівні, що дозволяє студентам розвинути навички англійської мови та підготуватись до високорівневих іспитів з англійської мови.

Опис: Gold Experience B2 - це вивчення англійської мови на середньому рівні, який включає в себе широкий спектр вправ та завдань, що допомагають студентам розвинути навички читання, письма, аудіювання та говоріння на більш високому рівні. Підручник містить різноманітні теми, які цікаві та актуальні для студентів, що дозволяє підтримувати мотивацію до навчання англійської мови.

Характеристики: Gold Experience B2 включає в себе 12 тематичних одиниць, що розроблені з урахуванням сучасних тенденцій та актуальних тем. Підручник включає різноманітні завдання та вправи, що допомагають студентам розвинути навички англійської мови на більш високому рівні. Крім того, підручник містить цікаві тексти та завдання з різних сфер життя, що дозволяє студентам поглиблювати свої знання про світ.

Компоненти: Gold Experience B2 комплектується робочим зошитом, аудіо-диском та книгою для вчителя. Робочий зошит містить додаткові вправи та завдання для закріплення навичок англійської мови, а також завдання для самостійної роботи студентів. Аудіо-диск містить записи аудіювання та вправи для слухового сприйняття. Книга для вчителя містить методичні рекомендації та поради для викладачів щодо організації та проведення уроків, а також додаткові завдання та матеріали для поглибленого вивчення тем, що розглядаються у підручнику.

Зміст: Gold Experience B2 містить 12 тематичних одиниць, які охоплюють широкий спектр тем. До них належать: "Мистецтво та культура", "Спорт та здоров'я", "Наука та технології", "Мода та стиль", "Міжкультурна комунікація" та інші. Кожна одиниця містить тексти, завдання та вправи, що допомагають студентам розвинути навички англійської мови на більш високому рівні.

Відгуки: Gold Experience B2 є дуже популярним підручником серед викладачів та студентів, оскільки він надає комплексний підхід до вивчення англійської мови на середньому рівні. Він дозволяє студентам розвинути навички англійської мови в різних сферах життя та підготуватись до високорівневих іспитів. Багато студентів відзначають, що завдання та вправи в підручнику допомагають розвинути мовні навички та підвищити рівень володіння англійською мовою.

Купити Gold Experience B2 можна в онлайн-магазинах або у книгарнях у Києві та інших містах України. Ціна на підручник варіюється в залежності від місця купівлі та від обсягу замовлення. Для тих, хто бажає купити підручник оптом, можуть бути надані додаткові знижки.

Gold Experience B2

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні