Gold Experience C1

Gold Experience C1

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

111

111

Gold Experience C1 - підручники з англійської мови від офіційних представників видавництва Pearson в Україні - замовляйте онлайн в нашому інтернет-магазині з достакою

Gold Experience C1 є підручником для підготовки студентів до високорівневих іспитів з англійської мови, таких як Cambridge Advanced або IELTS. Він призначений для студентів, які мають вже досвід вивчення англійської мови та хочуть підвищити свій рівень володіння мовою.

Зміст: Gold Experience C1 складається з 12 тематичних одиниць, які охоплюють широкий спектр тем, що відповідають вимогам високорівневих іспитів з англійської мови. До них належать: "Література та мистецтво", "Соціальні питання", "Економіка та бізнес", "Наука та технології", "Міжкультурна комунікація" та інші. Кожна одиниця містить тексти, завдання та вправи, які допомагають розвинути навички англійської мови на високому рівні.

Компоненти: Підручник Gold Experience C1 складається з самого підручника, зошита для виконання завдань, аудіо дисків з записами текстів та вправ для аудіювання, а також відео матеріалів для підвищення рівня володіння англійською мовою.

Відгуки: Gold Experience C1 є одним з найкращих підручників для підготовки до високорівневих іспитів з англійської мови. Він дозволяє студентам розвинути навички англійської мови на високому рівні та підготуватись до іспитів, в яких вимагається високий рівень володіння мовою. Багато студентів відзначають, що завдання та вправи в підручнику допомагають розвинути мовні навички та підвищити рівень володіння мовою

Ціна та де придбати: Gold Experience C1 доступний для придбання онлайн на сайтах, що продають підручники з англійської мови. Ціна на підручник може відрізнятись в залежності від країни та продавця, але в середньому вона складає близько 1200-1500 гривень. Придбати підручник оптом також можливо на сайтах, які спеціалізуються на оптових продажах підручників.

Підсумок: Gold Experience C1 - це високоякісний підручник для підготовки студентів до високорівневих іспитів з англійської мови. Завдяки широкому спектру тематик, з якими працює підручник, студенти мають можливість розвивати різноманітні навички англійської мови на високому рівні. Крім того, компоненти підручника, такі як зошит, аудіо та відео матеріали, дозволяють зробити процес вивчення більш цікавим та ефективним. Онлайн продажі дозволяють зручно придбати підручник, а оптові продажі знижують вартість.

Gold Experience C1

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні