Oxford Team

Oxford Team

Немає жодного товару в цій категорії.

Книги Oxford Team

Захоплюючий триступеневий курс англійської мови, призначений для учнів середньої школи. Навчання за курсом розвиває комунікативні навички, для застосування мови в повсякденному житті. Особливу увагу виділено граматиці, оскільки кожні 2 сторінки розділу, це матеріал з граматики. Курс побудований в дуже захоплюючій формі, уроки починаються як пригоди підлітків, в яких зустрічаються нові слова і граматика. Розділи в підручнику стосуються таких тем як спорт, географія, культура, традиції, кіно, тварини. Кожен розділ закінчується піснею, присвяченою темі цього розділу.

Ключові характеристики:

  • захоплюючі історії з веселими персонажами
  • чітке і систематичне введення в англійську граматику
  • особлива увага до словникового запасу
  • тексти на актуальні теми
  • багато практичних завдань
  • велика кількість додаткових матеріалів
 

Купити підручники Oxford Team в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Oxford Team в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Oxford Team