Видавництво Formula Україна

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

111

111

Видавництво Formula Київ Україна

Книги видавництва "Formula Україна" можна купити в Києві у різних книжкових магазинах та в інтернет-магазині "ОксфордБук". Також можна придбати книги оптом за недорогою ціною.

Ціни на книги "Formula Україна" зазвичай відповідають їх якості та змісту. У інтернет-магазині "ОксфордБук" зазвичай можна знайти акційні пропозиції та знижки на книги видавництва.

"Formula Україна" пропонує широкий асортимент книг з інформатики, програмування, комп'ютерної графіки та інших технічних тем. Крім того, видавництво випускає нові книги та оновлює старі, щоб доповнити свій асортимент.

Якщо ви шукаєте, де придбати книги видавництва "Formula Україна", то можна звернутися до інтернет-магазину "ОксфордБук" та ознайомитися з доступним асортиментом книг та їх цінами.

"Formula НУШ" - це серія підручників для початкової школи, що випускається видавництвом "Formula Україна". У серії "Formula НУШ" видано підручники з математики та природознавства для учнів 1-4 класів, які відповідають новій українській шкільній програмі НУШ.

Підручники "Formula НУШ Математика" та "Formula НУШ Природа" складаються з двох частин: для учня та для вчителя. У кожному з підручників міститься велика кількість завдань різної складності та вправ для закріплення матеріалу, а також цікаві ілюстрації та приклади з життя.

"Formula НУШ" підходить для роботи як в класі з вчителем, так і для самостійного опанування матеріалу учнем. Видання відповідає вимогам нової української шкільної програми, тому підручники "Formula НУШ" є актуальними та необхідними для ефективного навчання учнів.

Купити підручники "Formula НУШ Математика" та "Formula НУШ Природа" можна в книжкових магазинах Києва, а також в інтернет-магазині "ОксфордБук". Зазвичай в інтернет-магазині можна знайти підручники за недорогою ціною.

Видавництво Formula Україна

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні