Solutions workbook student's book

Solutions workbook student's book

Товарів у наявності: 54

Показано 1 - 48 з 54

Підручник Solutions workbook student's book (elementary intermediate advanced) - англійська мова для учнів 5, 6, 7, 8 класу: краща ціна оптом!

Автор: Tim Falla and Paul A Davies

Це п'ятирівневий курс від видавництва «Oxford University Press», розрахований для учнів одинадцяти - вісімнадцяти років. Проведення занять з даного курсу дають ядро для розвитку письма і виводять розмовну англійську на новий рівень. Застосування підручника Solutions для підготовки до випускних іспитів стане прекрасним рішенням, оскільки, в ньому на це зроблено великий акцент. Доступна структура і покрокові вправи підготують учня до впевненого використання англійської мови.

Використовуючи даний підручник у своїй програмі, вчителі, особливо відзначають, що в ході навчання, розмовна мова учнів стає природніше і впевненіше.

Ключові характеристики серії Solutions:

 • одна сторінка - один урок, будова проста у використанні, яка заощаджує дорогоцінний час;
 • підліткова тематика і персоналізована активність, спрямована на молодих учнів;
 • кожен урок розпочинається твердженням «я можу», показуючи учням, що вони доб'ються результату;
 • говоріння інтегровано в усі уроки, щоб дати можливість практикуватися;
 • учні отримують маси практики від Class Audio CDs, Student's Book, Workbook;
 • додасть впевненості учням і поліпшить їхні екзаменаційні оцінки за допомогою інтерактивних тестів в кінці кожного блоку.

 

Підручник і зошит Solutions Third Edition (Ukraine) від Oxford University Press

Оксфордські книги - навчальні матеріали, які постійно удосконалюються і знаходять все більшу популярність у педагогів і студентів у всьому світі. Яскравим прикладом є серія книг Solutions Third Edition (Ukraine), яка адаптована під Україну. Вона враховує наш менталітет, особливості навчального процесу та інші фактори, що впливають на успішність навчання.

Дані матеріали містять гриф Міністерства освіти і науки, тому вони будуть оптимальними для підготовки до незалежного зовнішнього оцінювання. Якщо ви хочете замовити підручники Solutions Third Edition (Ukraine) в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших українських містах, зробити це можна в нашому інтернет-магазині.

                Зміст навчальних підручників і зошитів solutions 3nd edition

Комплектація даної серії є стандартною - книга для вчителя, підручник, робочий зошит та диск. Серія спрямована на навчання англійській мові підлітків. Вона складається з таких рівнів:

 • Elementary;
 • Advanced;
 • Pre-Intermediate;
 • Intermediate;
 • Upper-Intermediate.


Книги спрямовані на те, щоб учні не тільки оволодівали навичками читання і усного мовлення, а й вчилися впевнено спілкуватися і висловлювати свою думку англійською мовою. Це дасть їм можливість комфортно себе почувати в англомовному середовищі. Розмаїття тем дозволяє відчутно поповнити словниковий запас, а ефективність методик стає запорукою комфорту в процесі оволодіння новими знаннями.

                Переваги комплекту: робочого зошита і підручника

Крім переваг, характерних для книг, варто відзначити також плюси робочого зошита даної серії. Вона дає можливість закріпити засвоєну інформацію завдяки продуманим завданням, запропонованим до поетапного виконання.

Важлива особливість зошити - то, що в ній міститься інформаційна підтримка для учнів, у яких виникли труднощі з виконанням завдань. Також є можливість ефективної роботи онлайн, щоб закріпити інформацію, отриману під час уроків.

Комплект серії: DVD, Class CD, Student book, Teachers book, Workbook
В онлайн-версії, до якої отримують доступ користувачі робочого зошита, можна користуватися:

аудіозаписами, які сприяють сприйняттю англійської мови на слух;
рекомендаціями, завдяки яким навчальний процес можна зробити для себе ще більш продуктивним.
Працюючи з навчальними матеріалами даної серії, учні знайомляться з різними типами і стилями текстів. Цей навик їм необхідний для іспиту, а закріпити його дозволяють вдало підібрані приклади.

Якщо ви хочете придбати підручники Solutions Third Edition (Ukraine), в нашому інтернет-магазині це можна зробити за гнучкими цінами. Також ми пропонуємо клієнтам оперативну доставку і ряд інших переваг сервісу.

Купити підручники Solutions в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Solutions в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Solutions workbook student's book