Підручники Letterfun

Підручники Letterfun

Таблицею
Списком

Книги Letterfun

Інноваційний підхід до вивчення алфавіту англійської мови для юних учнів. Діти пізнають англійський алфавіт поступово і ретельно, за допомогою фонетики і слів з повсякденного життя. Їхні знання закріплюються за рахунок використання в процесі навчання пісеньок і віршиків, які викликають особливий інтерес і вносять різноманітність. Курс Letterfun вміщує наклейки і картки для вирізання, які застосовуються в асоціативних вправах для кращого засвоєння матеріалу.

Ключові характеристики:

  • вправи на моторику
  • презентація нових букв через кольорові картки
  • слова, що римуються
  • пісні і традиційні віршики
  • наклейки
  • широкий вибір комунікативних вправ
  • плакат з алфавітом


Купити підручники Letterfun в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Letterfun в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb