Oxford Grammar for Schools

Oxford Grammar for Schools

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги Oxford Grammar for Schools купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Oxford Grammar for Schools - курс, що складається з п'яти сходинок, для тих, хто вивчає англійську мову в молодшій і середній школі. Граматичні посібники розроблені видавництвом Оксфорд відповідно до рівнів підготовки від А1, Beginner до В1 +, Intermediate.

За допомогою ілюстративного матеріалу, який включає схеми і таблиці, курс ознайомить учнів з правилами граматики, підготує до здачі міжнародних іспитів, а також дозволить відпрацювати основні академічні навички - говоріння, аудіювання, читання, письмо. Завдяки тому, що всі завдання представлені в трьох рівнях складності, викладач зможе визначити найбільш відповідний для кожного учня.

Курс представлений п'ятьма рівнями, перші три з яких привертають увагу, пробуджують бажання вчитися і отримувати знання через пісні, ігри, захоплюючу програму. Підручники можуть стати ідеальним доповненням початковим курсам навчання в молодшій і середній школі, або стати повноцінним навчальним матеріалом.

Комплектація передбачає наявність таких компонентів Oxford Grammar for Schools:

  • Підручник.
  • Підручник з диском, який надає додатковий матеріал для використання на інтерактивній дошці, або при самостійному навчанні.
  • Книга для учителя.
 

Величезний ресурс вправ для контролю, дозволяє систематично відстежувати прогрес і виявляти слабкі місця в знання учнів. Такий підхід спрямований на підвищення ефективності вивчення граматичного матеріалу, а також відпрацювання отриманої теорії на практиці для закріплення результату.

Сходинки курсу включають:

  • Підручники по граматиці 1 - рівень А1, Beginner. Перша сходинка, яка знайомить з основами граматики англійської мови, а також пропонує програму для тих, хто тільки приступив до вивчення і потребує пояснення простих, елементарних речей, таких як: алфавіт, числа від 1 до 100, вимова голосних і приголосних.
  • Підручники під номером 2 - А1, Beginner - А2, Elementary. Друга сходинка пропонує вивчити непряму мову, артиклі, союзи, найвищий ступінь, прислівники, модальні дієслова, а також тимчасові групи.
  • Підручники рівня 3 - рівень А2, Elementary. Граматичний матеріал розширюється такими темами, як єдине і множина іменників, умовні пропозиції, майбутні форми дієслів.
  • Підручники під номером 4 - рівень В1, Pre-Intermediate. Четвертий ступінь, яка сприяє підготовці до здачі іспиту Cambridge English: Preliminary for Schools. Граматика на цьому етапі охоплює інфінітив, негативні пропозиції, активний і пасивний застави, союзи і прийменники, особисті займенники, а також повторює пройдені тимчасові групи.
  • П'ятий рівень курсу - відповідає B1 +, Intermediate. Допомагає підготуватися до PET for Schools.Грамматіческіе конструкції, які пропонує ця сходинка, відносяться до питальним пропозицій, поворотним і невизначеним займенників. Також йде повторення і закріплення пройденого матеріалу.

Oxford Grammar for Schools