Grammar Friends

Grammar Friends

Товарів у наявності: 13

Показано 1 - 13 з 13

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги Grammar Friends купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Grammar Friends -шестіуровневий курс з вивчення англійської мови, основна мета якого пояснити основні граматичні явища, і відпрацювати їх за допомогою спеціально розроблених для цього вправ. Комплектація передбачає наявність зошити для учня з аудіо диском, який містить додаткові завдання і тести, що сприяє самостійного навчання. Вправи охоплюють матеріал трьох модулів, відповідно до уроками, спрямованими на повторення пройденого матеріалу в підручниках.

Посібники відрізняються ретельно продуманої, покрокової презентацією навчального матеріалу, подача якого здійснюється в максимально простій і зрозумілій формі. Такий підхід сприяє швидкому, легкому засвоєнню матеріалу, тому навіть найменшим учням інформація стає доступною для розуміння і засвоєння.

Серія може бути використана в якості доповнення до будь-якого курсу навчання, а може виступати самостійним матеріалом для вивчення. Конструктивно, кожен підручник розбитий на модулі, які вводять новий граматичний елемент, супроводжуючи його барвистими ілюстраціями. Протягом всього модуля автори пояснюють конструкції доступною мовою, наводячи приклади з повсякденного життя. Після закінчення теоретичного матеріалу, починається практична частина. Один урок вміщається приблизно в чотири сторінки, охоплюючи при цьому кілька граматичних явищ.

Приклади і завдання, пов'язані з добре знайомими побутовими ситуаціями, сприяють більш легкому сприйняттю граматичного матеріалу, оскільки лексичні теми не потребують вивчення. Завдяки чіткій схемі і розмежування уроків по граматичним елементам, вчитель має можливість складати плани занять відповідно до навчальної програми. Книга для учителя містить поради та рекомендації, які допомагають педагогу здійснювати повноцінний контроль знань учнів.

До основних характеристик підручників Grammar Friends відносяться:

  • Знайомі контексти і ситуації дозволяють краще сприймати граматичний матеріал.
  • Письмові завдання дозволяють поліпшити граматичні навички.
  • Наявність уроків-повторень дозволяє систематично закріплювати в пам'яті пройдений матеріал.
  • Аудіо диски спрацьовують як мотиватори до самоорганізації та самостійної роботи над вивченням англійської мови.
  • Можливість застосування посібників в якості додаткового матеріалу до будь-якого іншого курсу в початковій школі.
 

Grammar Friends складається з шести підручників, зошитів для учня, які відповідають рівням знань від А1, Beginner до А2, Elementary. Лексичний матеріал, в залежності від рівня складності посібники, змінюється так само, як граматичні явища. Така особливість дозволяє не тільки просуватися вперед по граматиці, але і паралельно розширювати свій словниковий запас. По закінченню курсу, учні зможуть говорити, читати і розуміти тексти, пов'язані зі знайомими, звичними поняттями, а також грамотно вибудовувати власні думки.

Grammar Friends