Підручники IELTS

Підручники IELTS

Товарів у наявності: 177

Показано 1 - 48 з 177

Фільтрувати за:

Мова видання

Підручники IELTS: Книги для підготовки та сдачі міжнародних іспитів з англійскої мови в Україні

Двадцять років тому знайти підручники для підготовки до міжнародного екзамену ielts було практично неможливо. На книжкових полицях і магазинних прилавках не було нічого, крім книг видавництва університету Кембридж, які пропонували в якості підготовки вивчення завдань, давно розроблених і не актуальних. У сучасному світі, абітурієнти, серйозно планують здавати ielts не обділені інформацією. Тепер з'явилася абсолютно інша проблема: знайти книгу не важко, складно підібрати книгу, яка допоможе в процесі підготовки. Число підручників безмірно, і підібрати справді вартісні допомоги представляється практично нездійсненним завданням. Адже існує цілком реальний ризик купити підручник ielts, який не тільки не підготує, а й істотно воспріпядствует засвоєнню необхідних знань.

 

У чому суть іспиту ielts?

Ielts (International English Language Testing System) - одне з найбільш відомих тестувань, основна мета якого підтвердити рівень знань іноземної (англійської) мови. Розроблено для всіх бажаючих відправиться на навчання або працевлаштування в англомовні країни. Специфікою іспиту можна назвати його поділ на два блоки, в залежності від мети кандидата.

Сертифікат, який видається респондентам за результатами успішного складання іспиту, визнається в більш ніж 9 тисяч організаціях, територіально розташованих по всьому світу в більш ста країнах. Крім цього, сертифікат має силу в найвідоміших світових університетах, імміграційних агентствах, міжнародних організаціях, державних установах. Держави, які готові прийняти на навчання, роботу людину з сертифікатом ielts це Австралія, Нова Зеландія, звичайно Великобританія, США і Канада.

 

Існують два різновиди іспиту ielts:

• Загального напрвления (General Training ielts), необхідний для здачі в разі імміграції. Завдання мають на меті перевірити загальні компетенції володіння англійською мовою. Частота проведення - 24 рази протягом року

• Академічний (Academic ielts), здається тими, хто цілить вступити до ВНЗ, тому завдання складені з урахуванням перевірки здатності засвоювати навчальну програму. Частота проведення - в два рази частіше загального і становить 48 разів.

Структура іспиту, незалежно від того академічна спрямованість або загальна, залишається незмінною. Ielts перевірить наявність і якість всіх компетенцій: читання, письмо, аудіювання, мова.

 

Переваги іспиту ielts

 

Серед головних плюсів здачі міжнародного іспиту ielts можна назвати:

• Універсальність - іспит доступний для здачі кожному, хто бажає підтвердити свій рівень знань. Сертифікат приймає будь-яка англомовна країна, а наявність різних форматів дозволяє здавати саме той напрям, який виправдає мети. Крім цього, кількість разів, яке можна здавати ielts, не обмежена

• Авторитетність - розробкою тесту займалися кращі агентства по вивченню English. Також, щорічно матеріали для формування завдань відбираються провідними фахівцями в галузі філології та лінгвістики з усього світу

• Практичність - для навчання, працевлаштування, імміграції. Сертифікат приймають ВНЗ, посольства, кращі міжнародні компанії при пошуку здобувача на посаді.

Іспит ielts вважається ожнім з найбільш значущих рішень, кроків, цілей на шляху до здійснення мрії. Навчання, стажування, робота в кращих навчальних закладах і компаніях світу можливі, тільки якщо пакет документів включає сертифікат ielts.

 

Підручники з підготовки до ielts
 

Проблема надлишку навчальної літератури особливо явно видно, коли здійснюється спроба самостійно, без попередньої консультації з педагогами, вибрати собі підручники з підготовки до іспитів ielts. Нескінченні ряди книжкових полиць або каталоги в інтернет магазинах, перетворюються на справжні тортури. У зв'язку з таким надлишком інформації, навколо успішної підготовки до іспитів ielts поширено багато міфів. За підсумком, студент потрапляє в таку ситуацію, коли знання, які отримані з безлічі джерел, не дозволяють здати тест успішно. Відсутність системи, а також підказок з боку досвідчених педагогів, призводить до того, що необхідний обсяг залишається поза увагою, і вся інформація вбирається безладним потоком.

Для того, щоб підготовка за підручниками ielts пройшла ефективно і продемонструвала відмінний результату реальному іспиті, рекомендується систематично проходити пробне тестування. Для цього зовсім не обов'язково реєструватися на спеціальних ресурсах або їхати в центри іноземної мови. Досить просто озброїтися ручкою, папером і таймером. Підручники ielts пропонують переглянути приклади тестування і випробувати свої сили.

Такі проміжні тестування допомагають:

• Визначити рівень підготовки
• Побачити прогалини і недоліки в знаннях
• Розробити стратегію проходження питань
• Розрахувати час і практично ним розпоряджатися
• Поринути в атмосферу реального іспиту
• Усунути фактор нервового перенапруження і зібратися з силами під час проходження

 

Купити підручники ielts

У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент книг, які допоможуть при підготовці до іспиту ielts. До основних переваг співпраці з нами ставляться:

• Оперативна обробка замовлень
• Наявність широкого асортименту продукції
• Грамотна консультація менеджерів
• Швидка доставка замовлення в будь-яке місто по всій Україні
• Цікаві комерційні пропозиції оптовим покупцям
• Гнучка система знижок.

З усіх питань просимо звертатися за вказаними в контактних даних телефонами. Підручники для підготовки до здачі міжнародного іспиту ielts - необхідна література, яка разом з досвідченим викладачем, а також цілеспрямованістю, наполегливістю і завзятістю допоможуть домогтися бажаного результату, а саме - чудова здача іспиту ielts і отримання необмежених можливостей для професійного зростання, навчання, життя.

Підручники IELTS