Academic Vocabulary in Use

Academic Vocabulary in Use

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання

Ціна на підручники і книги academic vocabulary in use купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Academic Vocabulary in Use - найбільш підходящий навчальний ресурс, який призначений спеціально для тих, хто в силу специфіки діяльності щодня стикається з необхідністю застосування англійської мови для наукової роботи. Книга стане ідеальним помічником студентам, які вивчають різні дисципліни, оскільки охоплює широкий спектр лексичного матеріалу.

Друге видання посібника було доповнено новими словоформами, які відображають величезні зміни в освітній, технологічній сфері, способах комунікації. Структура підручника пропонує своїм читачам 50 розділів, кожен з яких вмістився на двох сторінках. У розділах пояснюються значення нових слів, а також пропонуються разноформатні вправи для отримання необхідних практичних навичок.

Підручник отримав від своїх розробників і розділ з відповідями на завдання. Тому, його вивчення рекомендується, як на групових заняттях, так і при самостійній роботі над знаннями. Посібник призначений для учнів, рівень знань яких досяг Intermediate, якнайвище. Також, книга допоможе підготуватися до вступних іспитів до вищих навчальних закладів або підвищити свій рівень для успішної здачі міжнародного іспиту IELTS.

Academic Vocabulary in Use