Cambridge Copy Collection

Cambridge Copy Collection

Товарів у наявності: 24

Показано 1 - 24 з 24

Фільтрувати за:

Мова видання
Назва курсу
Рівень курсу

Ціна на підручники і книги Cambridge Copy Collection купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Довідники циклу Cambridge Copy Collection створені спеціально для викладачів і репетиторів англійської мови. Їх зручний формат А4 зі спіраллю дозволяє легко відривати листи або копіювати їх, таким чином забезпечуючи всіх учнів необхідним матеріалом.

Довідники містять ряд розвиваючих ігор та план заходів, який дозволить істотно поліпшити показники учнів. Матеріал представлений в простому і ігровому форматі, щоб ввести в навчання елемент невимушеності. Різний формат довідників дозволяє всебічно розвивати знання англійської: усну та письмову мову, граматику і вміння сприймати англійську на слух. Якщо ви купите весь набір довідників, це дозволить всебічно доповнити уроки, збагатити знання учнів та забезпечити програму для додаткових занять.

Особливості Cambridge Copy Collection:

 • - Прості плани уроків, які будуть хорошим і цікавим доповненням до основних занять. Вони легко інтегруються в план навчання і легко проходяться учнями.
 • - Повністю готові матеріали, істотно заощаджують час на підготовку уроків.
 • - Зручний формат А4 зі спіраллю. Він дозволяє легко копіювати сторінки, а при необхідності відривати листи.
 • - Кожна книга містить докладний план уроку і корисні замітки для викладача.


 
Як використовувати Cambridge Copy Collection

Багатьом викладачам недостатньо базових матеріалів для уроків. До того ж вони зазвичай дуже нудні, вчителю стає важко завоювати увагу учнів. Цикл Copy Collection дозволяє внести істотний різноманітність у процес навчання.

Ви можете доповнювати свої уроки ідеями з курсу, щоб зробити їх більш «живими» і захоплюючими. Також це хороше рішення, щоб завершити урок: захоплюючі завдання будуть приємним бонусом після важкого освітнього процесу.

Також ви можете давати ці завдання учням в якості домашньої або додаткової роботи: так вони швидше звикнуть до англійської мови і будуть сприймати уроки набагато легше. Матеріали можна використовувати і для того, щоб закріпити пройдені уроки з упором на правильну мову, правопис або лінгвістику.

Завдяки активним іграм та інтерактивним діям ці довідники дозволяють закріпити пройдений матеріал, підкріпити вивчення англійської мови додатковим читанням і письмом.

Вчителям ці книги допомагають зрозуміти, як зробити мову запам'ятовується, оптимізувати процес запам'ятовування учнів і розвивати їх здатність до розпізнавання англійської мови.

 

Cambridge Copy Collection

Cambridge Copy Collection - серія джерел для ксерокопіювання, яка містить в собі безліч матеріалу, від ігор до простих завдань, рівень яких починається від A1, Beginner і доходить до C1 Advanced.

Різноманітність завдань, цікавих і затягають вправ, ігор дозволяє використовувати серію для доповнення практики або в якості додаткового матеріалу на решту кілька хвилин в кінці уроку, для закріплення пройденого, роботи над помилками. Джерела багатогранні і надають можливість вчителю вибирати необхідні завдання, виходячи з поставлених цілей.

 

Серед основних переваг серії можна назвати:

 • Повністю готові до використання підручники, значно скорочують час на підготовку до занять.
 • Скріплений спіраллю корінець, дозволяє швидко звільнити потрібну сторінку, і зробити необхідну кількість ксерокопій на весь клас.
 • Містить інструкції, замітки для вчителів, складений план уроків.
 • Універсальність дозволяє доповнити будь-який курс, що вирішує вічну проблему пошуку додаткової, цікавої інформації для вчителів.
 

У серію входять книги:

 • Exploring British Culture with Audio CD - A2 Elementary - C1 Advanced. Ресурс, який містить в собі 18 тем, які розкривають особливості життя в Сполученому Королівстві.
 • Instant Academic Skills with Audio CD - B1 + Intermediate - C1 Advanced. Матеріали для вчителів, які хочуть розвинути, довести до досконалості основні академічні навички. Підручник включає готові матеріали, спрямовані на розвиток аудіювання, читання, письма та розмови.
 • Advanced Skills with Audio CD - С1 Advanced. Додаткові вправи, спрямований на розвиток виключно мовної діяльності.
 • Collocations Extra Book with CD-ROM - A2 Elementary - C1 Advanced. Довідник природного англійської мови, який допоможе учням вивчити найбільш часто використовувані словосполучення в природному контексті.
 • Film, TV, and Music - A2 Elementary - B2 Upper Intermediate. Ресурс, який розроблений спеціально для підлітків, охоплює три найпопулярніші теми - фільми, музику і телебачення.
 • Listening Extra with Audio CD - A2 Elementary to B2 Upper Intermediate. Матеріали, спрямовані на розвиток виключно аудіювання, містять велику кількість оригінальних текстів.
 • Primary Music Box with Audio CD - A1 Beginner - B1 + Intermediate. Книга містить пісні на диску і матеріали, на них засновані у вигляді копійованого тексту.
 • Singing Grammar Book with Audio CD - A1 Beginner - B1 + Intermediate. Навчання граматиці захоплюючим способом, а саме, за допомогою пісень, що значно прискорює засвоєння матеріалу.
 • Speaking Extra with Audio CD - A2 Elementary - B2 Upper Intermediate. Розвиток комунікативних навичок через розважальні матеріали. У ресурсі можна знайти ігри, пазли, плани і теми для інтерв'ю, дискусій.
 • Writing Extra - A2 Elementary - B2 Upper Intermediate. Ще один ресурс, який за допомогою ігор, що заманює матеріалу допоможе вивчити правопис в англійській мові.

Cambridge Copy Collection