CLIL: Content and Language Integrated Learning

CLIL: Content and Language Integrated Learning

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання

Ціна на підручник CLIL: Content and Language Integrated Learning купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

CLIL: Content and Language Integrated Learning як метод вивчення іноземної мови отримав свою офіційну назву в кінці тисячоліття, хоча існує довільно давно. Багато викладачів з успіхом застосовують його на практиці, навіть не підозрюючи, що у методики вже є обгрунтування.

Книга «CLIL: Content and Language Integrated Learning» написана трьома авторами: До Койл, Філіпом худому і Девідом Маршем, які спираючись на власний досвід дають вичерпний огляд методикою. У підручнику наводиться узагальнений опис теорії, обговорюється практичне використання предметно-мовного методу викладання, а також описуються основні напрямки досліджень, практики та їх результатів.

Підручник не заперечує невизначеності, яку відчувають багато викладачів по відношенню до методу, оскільки поділ на hard CLIL і soft CLIL, які вимагають знання, як мови, так і предмета на ньому, викликає певні труднощі. У книзі розкриваються допустимі теоретичні і практичні правила, які допоможуть зрозуміти і застосувати на практиці основні ідеї методу. Підручник забезпечує викладачів необхідними для планування заняття інструментами, а також знайомить з успішним складанням програм, що складається з шести етапів.

CLIL: Content and Language Integrated Learning