English for the Teacher

English for the Teacher

Немає жодного товару в цій категорії.

Ціна на підручники и книги English for the Teacher купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English for the Teacher: A Language Development Course - книга, яка допомагає викладачам англійської мови поліпшити свої викладацькі здібності, а також вдосконалити знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Автор книги переслідує відразу три мети:

  • Учитель отримує можливість використовувати отримані знання в класі.
  • Книга покращує навички, які допомагають встановлювати професійні контакти, розширювати корисні знайомства.
  • Курс містить теоретичні і практичні рекомендації щодо методик викладання, які цікаво обговорити з колегами або студентами на заняттях.
 

У книзі надається мовна практика щодо вдосконалення чотирьох основних навичок - мовлення, письма, аудіювання, читання. Поряд з цим, автор пропонує свої читачам роздуми на тему цінності викладацької діяльності, міркує про різні способи проведення навчального процесу, що також є матеріалом для аналізу і темою для подальших дискусій серед вчителів.

Весь матеріал, викладений в книзі, надає широкі можливості для загального професійного розвитку. Книга розбита на розділи:

  • Введення, в якому викладені принципи, які автор заклала в основу матеріалу.
  • Блоки по темам зі світу освіти.
  • Примітки для вчителів, які носять рекомендаційний характер, щодо вибору найбільш підходящої методики для навчання в класі.
 

Підручник для викладачів і вчителів рекомендований для самостійно вивчення.

English for the Teacher