English Phonetics and Phonology

English Phonetics and Phonology

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання

Ціна на підручники і книги English Phonetics and Phonology купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

З часу публікації першого видання, в 1983 році, навчальний курс English Phonetics and Phonology зарекомендував себе як найбільш практичний і всеохоплюючий текст в області граматики англійської мови. Він широко використовується в багатьох частинах світу в університетах та інших вищих навчальних закладах.

Це нове видання враховує останні досягнення у викладанні фонології. Навчальний курс включає оновлені посилання, більш повне охоплення інтонації і нову главу про різні варіанти англійської мови з ілюстративним записаним матеріалом. В кінці кожного розділу книги є примітки, які містять інформацію про подальше читанні, обговорення більш складних питань, письмові вправи і, при необхідності, пропозиції для вчителів з викладання фонетики і фонології.

Крім того, аудіо-CD містить записані вправи для кожного розділу, які особливо корисні не носіям англійської мови. Повний ключ відповіді знаходиться в кінці книги. Додаткові завдання для студентів, матеріали з лабораторної фонетиці, поради щодо введення фонетичних символів, глосарій з клікабельністю (показник кількості кліків на повідомлення до числа його показів) та інші допоміжні матеріали доступні онлайн.

English Phonetics and Phonology