Fairyland 1-2-3-4-5 starter pupils activity book

Fairyland 1-2-3-4-5 starter pupils activity book

Товарів у наявності: 65

Показано 1 - 48 з 65

111

111

Книги Fairyland 1-2-3-4-5 starter pupils activity book купити в Києві

Шестиступінчастий курс англійської мови, призначений для дошкільнят та молодшої школи. Учні відправляються у фантастичну подорож, де навчання стає незабутнім і корисним досвідом.

Курс Fairyland Starter аналогічний Fairyland 1, в ньому присутні вправи на розвиток читання та письма.

Ключові характеристики Fairyland pupils activity book:

  • захоплюючі діалоги, заінтригують учнів
  • знайомство з лексикою за допомогою плакатів і карток
  • пісеньки, що легко запам'ятовуються пісеньки
  • ретельно оцінюється розвиток усіх чотирьох навичок
  • надихаючі тексти
  • природознавчі розділи, що плекають повагу до навколишнього середовища
  • комікси
  • кольоровий робочий зошит


Купити підручники Fairyland в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Fairyland в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Fairyland 1-2-3-4-5 starter pupils activity book