Ship or Sheep

Ship or Sheep

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання

Ціна і відгуки на підручник ship or sheep купити книги Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Ship or Sheep в третьому виданні є повністю переробленим посібником для відпрацювання вимови англійською мовою. Посібник розрахований на учнів, чий рівень знань досяг B1, Intermediate. Незважаючи на повний перегляд матеріалу в підручнику, його структура залишилася незмінною. Посібник розбито на юніти, кожен з яких наводить приклад пари слів з подібним вимовою. Структура юніта передбачає наявність спеціально розроблених вправ, які спрямовані на відточування вимови, також, наводяться приклади діалогів на аудіо диску.

За допомогою завдань в різних формах, студенти мають можливість дізнатися про правильну розстановку наголоси в словах, інтонації в цілому пропозиції, грамотний розподіл акцентів. Якість аудіо записів значно покращено, що дозволяє чітко вловлювати всі нюанси грамотної мови. Діалоги стали цікавішими, жвавіше, більш насиченим. В цілому, аудіо матеріали налічують 280 хвилин.

Курс розрахований як на самостійне вивчення, так і на колективну роботу в класі. Оновлене видання не передбачає наявності окремої книги для викладача, тому, всі поради і рекомендації, щодо проведення заняття і викладу матеріалу аудиторії, включені в загальний підручник.

Ship or Sheep