The Cambridge Encyclopedia of the English Language

The Cambridge Encyclopedia of the English Language

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання

Ціна на підручник і книга Encyclopedia of the English Language купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Англійська - можливо найбільш наближений мову до статусу світового. Але і в ньому присутня велика кількість різноманітних діалектів, традицій, різновидів, які розвиваються до цих пір. Кожен з них проходить різні етапи розвитку, просуваючись вперед стрімко або, навпаки, в уповільненому темпі.

Книга The Cambridge Encyclopedia of the English Language є гідом по історії англійської мови, його структури і використання. Чудово проілюстроване видання, доступною і зрозумілою мовою розповідає про англійську мову, етапи його виникнення і прогресу в усьому світі.

Автор книги, Девід Крістал, лінгвіст, який досконально вивчив багато аспектів і різновиди англійської мови, заражаючи інтересом всіх, хто вирішив зануритися разом з ним в цей величезний предмет досліджень. Він починає свою розповідь з самого початку, з англосаксонських часів і продовжує до теперішнього часу - часу інтернету, загальнодоступної інформації, знань і необмежених можливостей.

Виникнення і розвиток саме цієї частини життя сучасної людини, спровокувало появу другого видання книги The Cambridge Encyclopedia of the English Language. Щоб у читача не виникало труднощів з незрозумілою термінологією, підручник розширено глосарієм.

The Cambridge Encyclopedia of the English Language