Theory of Knowledge for the IB Diploma

Theory of Knowledge for the IB Diploma

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання

Ціна на книга Theory of Knowledge for the IB Diploma купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Theory of Knowledge for the IB Diploma є навчальним посібником, яке представляє собою всеосяжний, оригінальний і повністю зрозумілий підхід до ТОК, як до флагману програми International Baccalaureate Diploma.

ТОК, як один з головних складових IB програми навчання, не ставить за мету отримати нові знання. Це особливий курс, який змушує учнів згадати всі отримані знання, оцінивши їх по-новому. Відмінними рисами Theory of Knowledge є:

  • Набір тем для обговорення, питань і сумнівів, замість термінів, фактів, правил.
  • Відсутність підсумкового іспиту.
  • Оцінка учня складається на основі написаного есе і підготовленої презентації.
 

Для того, щоб освоїти цей курс, зрозуміти його принцип, а також зуміти скласти гідну есе, був розроблений підручник Theory of Knowledge for the IB Diploma. На сторінках книги, доступним, зрозумілим мовою викладені основні ідеї курсу, а також розроблено докладний посібник, яке показує правильний підхід до написання есе та підготовці презентації. Основна ідея підручника - перебудувати мислення учня, змусивши ставити правильні питання, знаходити на них відповіді, генерувати ідеї, вміти аргументувати власну думку.

Theory of Knowledge for the IB Diploma