Perfekt fur die Ukraine - курс німецької для середньої школи

Perfekt fur die Ukraine - курс німецької для середньої школи

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

111

111

Perfekt fur die Ukraine - підручники від Pearson та Dinternal

Підручники з німецької мови "Perfekt fur die Ukraine" є одними з найбільш популярних серед студентів і викладачів німецької мови в Україні. Вони були розроблені видавництвом Pearson спеціально для українських студентів і мають високу якість та навчальну цінність.

Комплектація та характеристики

Підручники "Perfekt fur die Ukraine" складаються з трьох рівнів: A1, A2 та B1. Кожен рівень має свій набір підручників та робочих зошитів. Крім того, для кожного рівня є відео та аудіо матеріали, що допоможуть студентам покращити свої навички в аудіюванні та розумінні мовлення носіїв мови.

Підручники містять багато ілюстрацій, діалогів, вправ та завдань, що допомагають студентам розвивати мовленнєві навички. Крім того, вони містять корисну лексику та граматику, необхідні для розуміння і використання мови в різних ситуаціях.

Компоненти

Підручники "Perfekt fur die Ukraine" мають високі оцінки серед студентів та викладачів. Вони відзначають, що підручники дуже добре структуровані та організовані, зрозумілі та легко засвоюються. Відповідно до відгуків студентів, підручники допомагають розвивати навички читання, письма, говоріння та аудіювання.

Компоненти підручників "Perfekt fur die Ukraine" включають:

  • Підручник для студентів з ілюстраціями та завданнями.
  • Робочий зошит з вправами та завданнями.

"Perfekt fur die Ukraine" від Pearson - це підручник з німецької мови, який був створений спеціально для українських студентів і учнів, які вивчають німецьку мову як другу мову. Цей підручник допомагає студентам вдосконалити свої навички німецької мови, зокрема граматику та лексику, а також розвивати комунікативні здібності.

Комплектація та характеристики

Книга "Perfekt fur die Ukraine" містить 10 уроків, кожен з яких складається з текстів, вправ та діалогів, що допомагають учням розвинути свої мовні навички. Кожен урок містить перегляд основних граматичних конструкцій та лексичних одиниць, необхідних для вивчення німецької мови.

"Perfekt fur die Ukraine" також містить аудіо-диски з записами діалогів та текстів, що дає можливість студентам прослуховувати та вдосконалювати своє вимовлення.

Підручник містить також додаткові матеріали для вчителів, включаючи ключі до завдань, рекомендації щодо методики викладання та інші корисні матеріали.

Відгуки

Підручник "Perfekt fur die Ukraine" отримав багато позитивних відгуків від українських студентів та вчителів. Учні хвалять його зручний формат та простоту у використанні. Відмічається також чудова якість зображень та аудіо-матеріалів.

Perfekt fur die Ukraine - курс німецької для середньої школи

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні